• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Hyniu z JamraTransu kładzie spaw...

jamra

Użytkownik
Reakcje
23 0 0
#1
Witam ponownie ;-)

Pewnie nie wiecie, że w JamraTransie pracuje pan Hyniu, człowiek-orkiestra, wszystko umi (jak nie umi to się szybko naumi). Człowiek ten nie tylko zmienia koła w wozach, czasami nadmucha dzieciakom śliczne unoszące się w górę baloniki (zwłaszcza w poniedziałek rano...) No po prostu Hyniu Złotarynka.

Dziś na warsztat wziął (wzorem Mikołaja) reklamę płynu do zmiękczania kolan.
a że zawsze chciałem mieć taka mini dwuosiowa wywrotkę z nienaturalnie wysoko położonym środkiem ciężkości wyszło takie cuś:
jm1.jpg
jm2.jpg
jm3.jpg
jm4.jpg

Obiecuję że znajdę w końcu normalny aparat bo ten mój toster zdjęcia robi marne ....
Pozdrawiam i miłego dnia.

P.S. Pochwalę się że od niedawna mam jeszcze jednego modela ;-)
franek.jpg
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#2
Za fotkę tego nowego modela to już w domu się nasłuchałem , że to moje z terenu itd. podpisuj zdjęcia jak wysyłasz!!!!! :LOL::LOL::LOL::LOL:.

Ciekawie się zapowiada ale za grubą reklamę wziąłeś na kiper , ja na to biorę 1mm PCV , czy tylko ta przednia ściana taka gruba ???
 
OP
OP
jamra

jamra

Użytkownik
Reakcje
23 0 0
#3
Wiem wiem, masz strach dziecko na ulicy uderzyć .....
Tylko przednia ściana która będzie schowana trochę pod daszkiem jest taka gruba. No i podłoga.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#7
Nie łam się i działaj. Nie szukaj wymówek... bo za dwa lata się zorientujesz że ci czas przeleciał, a mogłeś coś dziubać. Ja tak robiłem i żałuje :)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#8
Z tymi brakami w modelarstwie mam podobnie. ;)
Już teraz mi to wygląda na jakiś średnio lekki holownik. Swoją drogą wybrałeś dość rzadko już osiągalna kabinę.
 
OP
OP
jamra

jamra

Użytkownik
Reakcje
23 0 0
#12
Z HDS-em powstaje starszy brat ale jest jeszcze w formie pudełka z częściami :) Najpierw chce skończyć tego bo też już leży 11 lat w kartoniku.
 
OP
OP
jamra

jamra

Użytkownik
Reakcje
23 0 0
#16
Holownik wyszpachlowany i teraz sobie schnie....

Tymczasem Hyniu Złotarynka wziął na warsztat kolejny sprzęt ktòry będzie śmigał w barwach jamratransu.
IMG_20161206_225203.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
jamra

jamra

Użytkownik
Reakcje
23 0 0
#20
Będą imitacje szafek, tymczasem się spsół i Hyniu musiał go na szybko czymś ściągnąć....
A że nie miał nic pod ręką to znów spawa, spawa i spawa. I tak oto się firma rozwija.
IMG_20170106_233127.jpg
IMG_20170106_233206.jpg

Trzeci rozpoczęty projekt, może któryś dojdzie do końca :)