• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odlewy Huta Mirek

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.440 31 4
Koledzy, ale ja tu napisałem o technologiach 3D ze wzgledu ze kolega @Mirek555k robił wszystko ręcznie(!) i na tym polegał cały urok tej pracy, ten majestrzyk. Po prostu nostalgia za tym działem hutniczym na starym forum. Nie ujmując niczego technologiom 3D, ciężko dziś znaleźć fachowca tej klasy do tworzenia takich cudów ręcznie w metalu. No może zegarmistrz.
Pozdrawiam.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.637 133 3
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Pooglądaj sobie wątki na forum to zobaczysz co się robi na drukarkach 3D i jak to jest dokładne.
Kilka lat temu nie była takich drukarek jak są teraz. To tak jak kilkanaście lat temu monitory miały kineskopy a telefony były na kablach.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.637 133 3
ale wiesz co to znaczy że warstwa ma grubość 3 mikronów? Po tym widać jaka jest dokładność druku 3D.
Moja ciągle ma