• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odlewy Huta Mirek

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
Oglądnąłem wątek i powiem jedno - opad szczeny. A takich wątków na tym forum jest dla mnie na prawdę niewiele.

BTW: jako że ktoś tu wrzucił filmik z odlewaniem na wosk tracony... jednak jak się domyślam Ty raczej odlewasz te precjoza w silikonie do metali, czy też się mylę?
 
OP
OP
Mirek555k

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
E tam... niepotrzebnie chłop się denerwuje. Szambo stąd się leje od dawna w moim kierunku (forum Martela ), bo standardy i poprzeczki się podniosły dla niektórych. Sytuacja niebawem się wyklaruje. Czasy " chałupniczego składania i malowania długopisów " się skończyły jakiś czas temu i co poniektórzy nie mogą się z tym faktem pogodzić. Życie czasem też pisze różne, indywidualne scenariusze... źródło frustracji jest osobliwe
 
Ostatnio edytowane:

Rokstedi

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
1.506 0 0
a macie zdjęcia tej zwycięskiej peemki, bym rzucił okiem..
Pomimo najszczerszych chęci nie zdołałem zrobić zdjęć oddających kolory zgodny z tym co postrzega ludzkie oko. Dotyczy to zdjęć modelu jak również pierwszego przedstawiającego oryginał. Prócz jednego zdjęcia wykonałem przy sztucznym świetle. Zamieściłem też zdjęcie z etapu budowy gdyż w miarę naturalnie oddaje wygląd śladów eksploatacji jakie naniosłem na układ jezdny. Pierwsze zdjęcie oryginału autorstwa Andrzeja Susickiego zamieszczono w Kolejach Małych i Dużych.
1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG
 

Załączniki

  • 404,4 KB Wyświetleń: 221
  • 123,4 KB Wyświetleń: 213
Reakcje
45 1 5
Pomimo najszczerszych chęci nie zdołałem zrobić zdjęć oddających kolory zgodny z tym co postrzega ludzkie oko. Dotyczy to zdjęć modelu jak również pierwszego przedstawiającego oryginał. Prócz jednego zdjęcia wykonałem przy sztucznym świetle. Zamieściłem też zdjęcie z etapu budowy gdyż w miarę naturalnie oddaje wygląd śladów eksploatacji jakie naniosłem na układ jezdny. Pierwsze zdjęcie oryginału autorstwa Andrzeja Susickiego zamieszczono w Kolejach Małych i Dużych.
Zobacz załącznik 514554 Zobacz załącznik 514555 Zobacz załącznik 514556 Zobacz załącznik 514557 Zobacz załącznik 514558 Zobacz załącznik 514559 Zobacz załącznik 514560
O K... :eek::eek::eek: