• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odlewy Huta Mirek

OP
OP
Mirek555k

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
Panowie, przepraszam najmocniej wszystkich oczekujących. Czasem nie wychodzi (odlew), czasem nie mam czasu , czasem nie mam miejsca, czasem wreszcie nie mam chęci. Jest też tak, że nie mam pojęcia. To nie jest sklep czy hurtownia jak od początku powtarzam. Tak samo traktuję modelarstwo ja Wy i jestem modelarzem , a nie producentem części do Waszych modeli. To co pokazuję i oferuję , to tylko na zasadzie koleżeńskiej. Chętnie się z Wami podzięlę biżuterią po cenie moich kosztów i tylko wyłącznie na tych zasadach. Podkreślam ! To nie jest punkt sprzedaży z paragonem, czy fakturą VAT ! Zapraszam do współpracy i przepraszam za oczekiwanie. Cały czas w wolnych chwilach pracuję i staram się jak mogę dzielić się aż Wami tym co zrobię.
 
Ostatnio edytowane:

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
ponoć w Poznaniu wystąpiła HUTA MIREK, coś więcej wiecie ?
Mirka nie było, tylko jego kolega. Niestety nie zakodowalem kto to ! Wiem tylko że w gablocie stały jego PIĘKNE Gagary i SU46
Mirka nie było ,ale na stoisku KMK Białystok kolega Piotrek (notabene nasz forumowy kolega @Rokstedi ) prezentował wyroby Mirka.
Prezentacja ta miała w zasadzie charakter pokazowy-jak wykorzystać elementy odlewane do konwersji modeli.
Nie miałem okazji porozmawiać z Piotrkiem , ale tak jak napisał już kiedyś Janusz -huta Mirek to raczej zamknięta już historia :( nad czym ubolewa większość zapewne z nas.
A to że Mirek był mistrzem nie do pobicia niech potwierdzi poniższe zdjęcie wykonane na stoisku Piotra.( kompletne wyposażenie przodu kotła do Pt47)
Pt.jpg


Chciałem jednak przy okazji powrócić do kol.Piotrka. Warto tu przypomnieć ,że Piotrek jest też obdarzony tym czymś co ma Mirek.
Pamiętam kiedyś była o tym mowa,że obaj koledzy współpracowali przy takich detalach. Piotrek też potrafi od podstaw zrobić z niczego coś wielkiego.
Zdjęcie poniżej pokazuje jego warsztat - który jest opisany w tym wątku: http://forum.modelarstwo.info/threads/waloryzacji-ciąg-dalszy.27582/
czołownica.jpg

Niektórzy zapewne pamiętają temat z Martela jak Piotrek pokazywał perfekcyjnie wykonane wnętrza kabin w ST44. Model ten zresztą wygrał konkurs na Mistrzostwach Polski parę lat temu. Modele przerobione i zwaloryzowane przez Piotra są niesamowite.Prezentował je w Poznaniu o czym wspomniał wyżej kol @fazer0001
ST.jpg

SU.jpg


Pozdrawiam serdecznie