• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odlewy Huta Mirek

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
O oszustwo nie posądzam ale miałem obiecane już kilka razy że niebawem będzie i nic. Dałem sobie z tym spokój i tyle, zrezygnowałem z modelarstwa więc i detale mnie już niepotrzebne, potencjalnym kupującym radzę jednak płacić przy odbiorze.
no to chyba powinieneś dostać zwrot gotówki
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
Jak już napisałem o oszustwo nie posądzam, pożyjemy zobaczymy. Mimo wszystko wolałbym detale bo kupel potrzebuje niemalże identyczne a sam nie zamówi bo się boi, ale jak również napisałem na nic nie liczę. Czas pokaże.
 

dziurasek

Znany użytkownik
Reakcje
612 11 0
Jakiś czas temu też zamówiłem u pana Mirka drobiazgi, czekałem i się doczekałem. Tak więc pewnie dostaniesz na co czekasz.
 

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Może tą Huta idzie do likwidacji, albo ją już zrównali z ziemią :) no chyba, że wykupiona została przez Lakshmi Mittala, to jeszcze coś odleje :) wszystkie opcję w dzisiejszych czasach trzeba brać pod uwagę :)
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
Nie wiem nic na ten temat, niemniej ja zwady nie szukam i rozumiem takie sytuacje, wystarczy poinformować.... co innego że ręki złamanej nie ma się chyba przez 7 miesięcy... a przypominałem się jak jeden z Kolegów przedmówców również wiele razy.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Nie wiem nic na ten temat, niemniej ja zwady nie szukam i rozumiem takie sytuacje, wystarczy poinformować.... co innego że ręki złamanej nie ma się chyba przez 7 miesięcy... a przypominałem się jak jeden z Kolegów przedmówców również wiele razy.
Zależy od złamania, przy poważnym złamaniu w zależności od wieku leczenie potrafi trwać do kilku miesięcy + rehabilitacja kolejne kilka miesięcy, do tego sprawność złamanej ręki ulega pogorszeniu często... różnie bywa... poza tym jak się ma dużo zamówień to nawet przy miesiącu zaległości potrafią się zrobić spore...
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
Wyniósłnie wyniósł , są jeszcze maile -prawda?, jeśli nie odpowiada się na maile to cos jest nie tak jednak.
ps. obrażeni na "lemingi", - to jak ? , przelaliście kasę i nic nie dostaliście to nie jesteście Lemingi ?
To wam powiem tyle ze to sie nazywa właśnie Leming co idzie za jednym wodzem bezmyślnie.
Tak samo ten co płaci jednemu i nic nie dostaje to też leming :)
Powinniście się zarejestrować na aledrogo i kupic np. książkę w księgarni na alle, to się przekonacie co znaczy płacić a potem czekać :podstepny:
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Mirek555k

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
Smakowitego jaja i śmiesznego dyngusa !
Dziś wielkie lanie wody, od jutra wielkie lanie mosiądzu. Oczekujący na biżuterię niechaj będą spokojni i trzymają kciuki za powodzenie umiejętnego rozlania gorącej, 1000 stopniowej lawy modelarskiej... Gdybym był Hrabiną Weinert lałbym codziennie, ale że nie mam odpowiedniej frekwencji leję jak mi na to pozwalacie... Po drugie, nadsyłane przez Was wzory do odlewu wymagają niestety obróbki i w myśl mojej zasady, że wszystko da się odlać, to muszę jeszcze się pokłonić nad Waszymi wzorami, by tak właśnie było... Nie mam wglądu na to, jak rozgrzany mosiądz wpływa do formy wypalonego gipsu. A Wy macie ?
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Mirek555k

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
Oczywiście, chyba że ducha oddam... ale tam, wątroba jeszcze jako tako, gorsza z oczami... Czeka się, denerwuje się...rozumiem, ale tak już jest w tym modelarstwie
Panowie, jeszcze raz. Jak robię choinkę sprężarek (150 szt.), to na tę choinkę nie zmieszczę już sprzęgów lub inżektorów, a detali setki... Żeby było jasne do wiadomości wszem i wobec. Każdy detal wymaga innych temperatur technologicznych, inaczej wychodzą gluty, a na to mnie nie stać. Zdarzyć się może i zdarza się często całkowita klęska odlewu, na co wpływu nie ma, bo jak tu wpłynąć na wpływającą gorącą lawę... Poza Waszymi zamówieniami, z całym szacunkiem Panowie, muszę też zarabiać na chleb.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Mirek555k

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
lejem... dziś pięknie, jutro zobaczym... Dzisiejsze idą podług kolejki do Lokusia, czeka już chyba z rok...