• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

HUBET Wasyliszki S.A.

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
Hubert, świetny pomysł i produkt. Tor w bruku ulicznym ma swój klimat. Idź za ciosem i teraz opracuj przejazd, czyli elementy obrócone o 90*.
Z obserwacji wynika, że kostki na przejazdach były kwadratowe o wymiarach ok.80-90mm. Optycznie ładnie prezentują się Twoje z zestawu E.
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
Dzięki.
To chyba zależy od przejazdu, ten układ wzorowałem na wrocławskich ulicach i zdjęciach z wątku Artura.
System wydaje się być eleastyczny i może coś jeszcze do niego dorobię jak mi się zwrócą hubciofrezarkomotogodziny.
Jeszcze mam zaprojektowane większe elementy o powierzchni pięciu płytek A, rozkminiłem je tak że da się nimi opędzlować większe place albo ulice, ino nie wiem kiedy mi się uda je zrobić, może zdążę zanim Artur zacznie kupować antydepresanty. A co dalej to się zobaczy.

...a kostki z zestawu E mają te same wymiary co w płytkach :)
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
W pierwszym tegorocznym numerze Eisenbahn Journal znalazło się miejsce dla hugwowego chodnika w relacji z budowy zrujnowanego domu.
Lubimy takie trzecioplanowe role :)

EJ_Bush.jpg
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
Dziś zapowiedź, ale nie w asortymencie. Niebawem będą dostępne dwie nowe formy wysyłek: kurier i paczkomat InPost.
Sama integracja sklepu jest już gotowa, czekam na aktywację.
Myślę że w obecnych czasach może się przydać.
Przesyłka paczkomatowa będzie kosztować 15,- a za pobraniem 18,-
Kurier na razie będzie nieco droższy (odpowiednio 22,- i 26,-), ale póki zaraza lata po świecie przesyłki będą odbierane przez kuriera a to kosztuje, niestety. Kiedy już będzie można się szlajać po sklepach i nadawać w POPie obniżę cenę.
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
Temat ciut zapleśniał, ale może uda się trochę go odgrzybić...
Niby pierdoła, ale jest nowostka. Nowościunia nawet: obrzeże chodnikowe w H0.

Na zdjęciach - rzeczone obrzeża, płyty chodnikowe i krawężniki na stacji Lewin Leski. Ustrzelone w ubiegły weekend na wystawie w MuzKolu.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 17
Techniki modelarskie 46

Podobne wątki