• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

HUBET Wasyliszki S.A.

Z

Zv

Gość
Ciekawe. A sam potrafisz napisać tylko że coś jest złe bez słowa wytłumaczenia.
Dziury w odlewach są złe jak jest ich za dużo lub są za duże i psuja realistyczny wygląd elementu który odlew imituje.
Na podstawie odlewów które oglądałem na własne oczy (Twoich i nie tylko) uważam, że osiągasz i tak poziom HARD.
Przy tak małych elementach i zbliżeniach szczegółów aparatami z maro (których normalne oko nie widzi) dziury które widzimy na zdjęciach, w realu są niemal nie widoczne.
 

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Ja wiem że Hubert czepliwy człowiek jest, jak mnie się o pierdoły ktoś czepia, to i ja go o pierdoły się czepiał z wzajemnością będę hehe
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
Tetetkowe zapowiedzi:

przepusty_TT-02.JPG


...i taka - nieudana zresztą - próba zrobienia płyty Meba w eNce.
Jednak ta płyta w tej skali powinna być zrobiona jak Jomb w Z. Się poprawi...
Meba_N-01.JPG
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
Poprawiłem płytę Meba w N - otwory nie są na wylot (podobnie jak w zetkowych Jombach), bo to było jednak już zbyt delikatne.
Za to w H0 udało się jednak je zrobić, nawet całkiem dobrze wyszły nacięcia (mają ciut więcej niż 0.1 mm).
Zdjęcie z rąsi i telefonem, lepsze dopiero jak ogarnę sesję do sklepu.

Meba_H0-N_01.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 17
Techniki modelarskie 46

Podobne wątki