• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Hobbytrain, Oppeln 3tlg. set, H24103

A

Anonymous

Gość
#1
Dotarła paczka!

Już gdzieś tam smarowałem pochlebną opnię...
Zdjęcia w załączeniu - też burakiem ;-)
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#5
Zakupiłem sobie set DRG będąc na obczy¼nie ale jakoś mnie te wagony nie powaliły na kolana:
- działające bufory - OK - fajny bajer
- odwzorowanie odeskowania raczej mało subtelne, jak na mój gust zbyt duże szpary pomiędzy deskami, bardziej to przypomina VEB Modellbau Piko niż Fleischmanna, przez to tampon na pudle wygląda fatalnie (na ostoi całkiem dobrze)
- stopnie wejściowe do budki - porażka - to raczej zjeżdzalnia
- montaż niechlujny, szczególnie stopni manewrowych, każdy pod innym kątem :-/
- uchwyty z drutu - dobry pomysł, ale złe wykonanie, zamontowane krzywo i zbyt wielka odległość od ściany - tam ma się zmieścić ręka a nie cały człowiek
- przyczepka - pretensjonalny dodatek - zamiast tego powinni Chińczykowi dopłacić i zażądać starannego montażu

Tak, tak... wiem... jest lepiej niż w przypadku platform ale do Trixa czy Fleischmanna to im jeszcze daleko!

Specjalnie powstrzymywałem się z opisem przez jakiś czas, by nie robić tego pod wpływem chwili... nie pomogło.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 17
W
Tabor 6
A
Tabor 25

Podobne wątki