• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Hobbytrain Husarz

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.301 23 0
#1
Właśnie ukazał się, zapowiadany już w ubiegłym roku, model Husarza firmy Hobbytrain. W odróżnieniu od Fleischmanna, posiada aktualne oznakowanie z polską rejestracją oraz prawidłową kolorystykę pudła (srebrne, a nie szare).
Poniżej fotki modelu Hobbytrain oraz porównawcze z Fleischmannem.
 

Załączniki

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#7
Witajcie.

Ja bede mial te Modele w Poznaniu na Targach Hobby w zprzedarzy za 459 PLN. Jezeli ktos chce moze juz zamówic na PW, abym wiedzial ile MINIMALNIE zabrac.
 
OP
OP
ALA

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.301 23 0
#8
Dziś dotarły do mnie Euro-Husarze. Nie powiem, cieszą oczy!
 

Załączniki

Alex D

Znany użytkownik
Reakcje
310 2 0
#12
Moje modele jeżdżą na dekoderach Zimo i powiem szczerze napęd FL przewyższa Ht. Obydwa model mają oświetlenie tył/przód, lecz w HB świeci również kabina (jest nie osłonięty światłowód). Nie każdemu może to się podobać.
Taurus1.jpg
 

Alex D

Znany użytkownik
Reakcje
310 2 0
#15
A używa ktoś trakcji do jazdy? W ogóle mało jest słupów na makietach.
Nie wyobrażam sobie jadącego elektrowozu bez trakcji na makiecie, chyba że bawimy się kolejką, a nie modelarstwem.
Mój znajomy ma całą makietę zasilaną przez trakcję (sterowanie eloków -spalinowe z szyn).[DOUBLEPOST=1379750226,1379749738][/DOUBLEPOST]
Właśnie ukazał się, zapowiadany już w ubiegłym roku, model Husarza firmy Hobbytrain. W odróżnieniu od Fleischmanna, posiada aktualne oznakowanie z polską rejestracją oraz prawidłową kolorystykę pudła (srebrne, a nie szare).
Poniżej fotki modelu Hobbytrain oraz porównawcze z Fleischmannem.
Ten opis nie ma sensu. Skoro FL wypuścił model z targów 2009 r. kiedy to wystawiony Husarz miał takie oznakowanie (patrząc na zdjęcia wg mnie jest szary) to jest wykonany prawidłowo (pomijając pewne detale).
Reasumując każdy model, wcześniejszy nie będzie aktualny np. SU-46 w malowaniu zielonym - obecnie są już niebieskie Cargo.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
157 1 0
#16
Ty sobie nie a inni jak najbardziej ;) Niech znajomy wrzuci zdjęcia :) Mało kto niestety robi druty na makiecie choć są one fajne. Nawet w H0 nie chcą robić, a szkoda bo to fajny bajer.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 0
A
Tabor 6
W
Tabor 6
A
Tabor 25

Podobne wątki