• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Hobby raum

OP
OP
jacekz

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 6 0
Dziękuję za uznanie co do makiety.
Buduję ją od ~25 lat.
- Co do UTK, to moja makieta nie podlega pod UTK.
To jest PKN (Prywatna Kolej Niwińskiego) i na niej obowiązują moje przepisy, a racaj ich brak!
UTK nic do niej nie ma.
Na razie nikt nie zginął, a tylko kilku miało "kaca".
Pozdrawiam i zapraszam.
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
Na razie nikt nie zginął,
Panie Jacku, możliwe, że już ktoś z(a)ginął, ten operator tego pojazdu gąsienicowego co próbował po tak stromej drodze na takim typie kamieniu podjechać pod górę! Proponuję usunąć tą drogę rzmyską(?) i wyłożyć np drobnym piaskiem i malutkimi kamyczkami po bokach :) Taka propozycja:)
 
OP
OP
jacekz

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 6 0
Miałem dłuższą przerwę przy zabawie z makietą.
Ostatnio pracowałem przy torach odstawczych. Ułożyłem kostkę między torami i zaszutrowałam podkłady.
 

Załączniki

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
Panie Jacku proszę wywalić ten szuter i najlepiej przynajmniej na torach odstawczych zrobić wewnątrz toru również bruk (chyba rzymski on się nazywa) a jak musi być ten szuter to proszę żonie/córce/synowi ukraść durszlak lub inne sitko i przesiać nawet to co się ma, a jak się nie ma to ukradkiem na najbliższą piaskownicę i dzieciom trochę do wiaderka zabrać (i przesiać). Szkoda marnować takiej pracy a ten szuter dosłownie ZABIJA cały urok :)
 
OP
OP
jacekz

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 6 0
To jest fabryczny szuter /skala H0/ kupiony w specjalistycznym sklepie. Taki sam jak na większości makiet.
Zdjęcia przedstawiają stare zapuszczone bocznice, a moja jest nowa!
 
OP
OP
jacekz

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 6 0
Jeszcze kilka zdjęć z torów odstawczych, wagonowni, parowozowni.
 

Załączniki

OP
OP
jacekz

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 6 0
Zmodernizowałem budynek główny dworca.
1- zamontowałem głośniki w budynkach. Teraz mam stereo-dźwięk na stacji. Zapowiadanie pociągów i odgłosy pracującej stacji.
2 - oświetliłem poszczególne budynki diodami LED.
3 - przyciemniłem niektóre okna aby nie we wszystkich pokojach było światło.
Wg. mnie stacja wgląda fajniej i akustycznie lepiej brzmi.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Ale te Twoje Paprzyce Jacku, to gdzieś w Reichu, bo jak widzę, to niemiecka policja przyjechała na dworzec... ;)
A tak w ogóle to świetne klimaty na Twojej makiecie. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 43
Buduję makietę 11
Buduję makietę 107

Podobne wątki