• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Hobby raum

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
Rozumiem, że turbiny są w tym budynku. A gdzie się ta woda podziewa po przejściu przez turbiny? I gdzie jest dodatkowy korytarz, którym przepływa nadmiar wody bokiem, omijając turbiny?
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Wszystko wszystkim, ale tak mi coś nie gra z tą lokalizacją.....
Jest tama, jest elektrownia...a zaraz, kawałek dalej, ulica.....
Z całym należnym szacunkiem do wieku i nakładu pracy, widzę tu błąd merytoryczny.
Nie ma takich kanałów podziemnych, które by ogarnęły taką masę wody (w razie potrzeby)....

Cała makieta jest MEGA, szkoda ją zepsuć przez taki błąd....

CHYBA ŻE TO NIE ELEKTROWNIA WODNA, tylko jakaś rozdzielnia.... Wtedy spoko, choć też miejsce dziwne...
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.024 4 1
Tym bardziej, że można tak wykadrować zdjęcia, że tej ulicy nie widać i wtedy... się zgadza ;) U siebie też tak mam "i nie narzekam na to" :)
 
OP
OP
jacekz

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.308 6 0
Wszyscy po trochu macie rację. Najważniejsza jest zabawa! Budowa i jazda. A co do kanału przepustowego, to jest na tyle duży żeby awaryjnie zrzucić falę powodziową z małego jeziorka. Jak oglądałem tamy w Niemczech i Szwajcarii to część miała upusty pod ziemią. Ja wiem, że epoki budownictwa nie "gają", spadki ulic itp. Ale buduję swoją makietę wg. moich wyobrażeń, umiejętności i gustu!
Jest fajnie!!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 43
Buduję makietę 11
Buduję makietę 107

Podobne wątki