• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ho po japońsku Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#1
Witam
Długo się zastanawiałem czy otwierać nowy temat i modele H0 produkcji japońskiej skala 1/80 pokazywać razem z naszym H0 (1/87) i jednak doszedłem do wniosku że zrobię dla nich osobny temat.
Należy się bo są wykonane są dużo lepiej od modeli europejskich.
Dziś Nissan Skyline Gtr 4 door.
IMG_1015.JPG
IMG_1018.JPG
IMG_1027.JPG
IMG_1029.JPG
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#3
To mnie oświeciłeś tym nowo otwartym japońskim wątkiem. Do zobaczenia tego smakowitego japońskiego kąska nie przypuszczałem, że może być taka sam skala jak mój rocznik ;)
Wykonanie nadwozia kultowego japońskiego sportowca spod znaku kwitnącej wiśni jest bardzo dobre i nie odbiega od niemieckich produkcji. Forma bardzo dobrze odlana. Spasowanie
elementów również bez zarzutów, tylko na ostatnim zdjęciu trochę widać przerwę w mocowaniu zderzaka ;) Tylne charakterystyczne czerwone owalne światła ciekawie wyglądają. Super !
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#4
Ten Skyline jest rewelacyjny :cool::love:, kto produkuje (firma?) takie cudeńka i gdzie idzie je dostać ??? pewnie na Ebayu ?
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#6
O rzesz w orzeszek ,:eek::eek:,ale cudny model Nissana (y)(y)..wykonie jak mówisz jest rewelacyjne (y)(y)..możesz fotkę zrobić dla porównania z nową Herpą .. :);)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#8
Uwielbiam białe samochody, a japońskie klasyczne starocie to już miód na serce. Mają swój urok te modele, pomimo, że to nie europejska skala HO.
Mają wspaniałe wykończenie detali oraz oznaczeń. Toyota Crown w tak zachowanym stanie na pewno byłaby łakomym kąskiem w realu. Model na medal.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#10
Kolejny fajny Japoniec ale takiego widziałem u Marka i jak na razie poprzedniego Nissana nie przebije ..:)
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#11
Jak oglądam te modele to pragnę ich coraz więcej ,jakośc wykonania rewelacja !Tyle ze ceny potrafią odstraszyć i ogólna dostępnosc poniektórych modeli .
Świketna prezentacja z iście królewskim toyopet'em w roli głównej (y)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#13
Dzięki za porównanie:) ,z tego co widzę na pierwszy rzut oka to prawie nie ma dużej różnicy wielkościowej aut :)..a wykonanie tych japońskich samochodów jest bardzo ładne i bardziej szczegółowe przez co model jest bardziej odwzorowany .(y) Super Nissan (y)(y)(y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#14
Piękne wykonanie kultowego i kluczowego dla tego koncernu Nissana. Na początku myślałem, że to Fiat Mirafiori ;) Model naprawdę wykonany tak jak to potrafią
zgrabne modelarskie rączki z Japonii. Biały kolor bardzo pasuje do japońskich pojazdów. Sceneria iście w stylu kraju kwitnącej wiśni. Japoński alfabet na wielkie
słowa uznania. Ciekawe porównanie japońskiego modeliku z europejskim. Rzeczywiście nie widać różnicy w skali. Podkreślenie detali lepsze niż w tych "europejczykach".
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#16
Te japończyki są niesamowicie wykonane. Piękne modele. Szkoda, że te firmy nie robią europejskich modeli.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#19
Piękny mikrobus znowu w kolorze białym, mnie to zupełnie nie przeszkadza., te modele w tym tradycyjnym kolorze są chyba dziełem Aniołów, coś pięknego.
Po wielu latach japończyki na czterech kółkach stają się kultowymi samochodami z duszą. Niestety nie znam się na tych japońskich wynalazkach i nie jestem
w stanie ocenić płci (producenta tego samochodu). Stawiam, że to Toyota, chociaż nie mam pewności. Nie zmienia to faktu, że model robi ogromne wrażenie.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#20
Piękny mikrobus znowu w kolorze białym, mnie to zupełnie nie przeszkadza., te modele w tym tradycyjnym kolorze są chyba dziełem Aniołów, coś pięknego.
Po wielu latach japończyki na czterech kółkach stają się kultowymi samochodami z duszą. Niestety nie znam się na tych japońskich wynalazkach i nie jestem
w stanie ocenić płci (producenta tego samochodu). Stawiam, że to Toyota, chociaż nie mam pewności. Nie zmienia to faktu, że model robi ogromne wrażenie.
Znasz się jednak na klasykach, tak to Toyota ;):)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 2124
Samochody osobowe 2947
Samochody osobowe 5170

Podobne wątki