• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ho po japońsku Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#21
No to położyłeś mnie na łopatki tym modelem. Jest po prostu rewelacyjny. Tyle szczegółów, że aż dech zapiera. Kapitalnie ma zrobione światła, uszczelki, napisy, znaczki... Po prostu REWELACJA. Patrząc na niego to aż się nie chce zbierać europejskich modeli.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#24
Ten bus Toyoty jest normalnie arcydziełem jak dla mnie(y)(y)(y) ,nie wiem czy nie zrezygnowałbym z Herpy dla takich okazów ..tylko niestety nie ma ich na naszym rynku :(
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#25
Modele są wykonane na wysokim poziomie , ale znam i posiadam wiele modeli w naszej skali , które przewyższają jakością te wyżej pokazane. Chociażby Audi RS6 albo Aston DBR9 ze Sparka. To inna liga. Ostatnie modele wypuszczane przez Herpę też prezentują klasę same w sobie. Brekina śmiem twierdzić , że robi lepsze modele. Tak więc ja osobiście będę zbierał modele jak do tej pory, chyba że Japończycy zrobią coś w 87 krotnym pomniejszeniu.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#26
Modele są wykonane na wysokim poziomie , ale znam i posiadam wiele modeli w naszej skali , które przewyższają jakością te wyżej pokazane. Chociażby Audi RS6 albo Aston DBR9 ze Sparka. To inna liga. Ostatnie modele wypuszczane przez Herpę też prezentują klasę same w sobie. Brekina śmiem twierdzić , że robi lepsze modele. Tak więc ja osobiście będę zbierał modele jak do tej pory, chyba że Japończycy zrobią coś w 87 krotnym pomniejszeniu.
I tu się nie zgodzę , fakt że jest kilka ładnych modeli które wydały wymienione firmy, ale średnia produkcja jest średnia i nie powala, natomiast każdy Tomteca w skali 1.80 jest tak samo pieczołowicie wykończony i są znacznie tańsze od rarytasów jakie wymieniłeś , dlatego uważam że japońce lepiej podchodzą do sprawy wykonania modeli seryjnych, Herpa Brekina i inni każą sobie sowicie dopłacać za znaczki i inne dodatki które japońce mają w standardzie.;):)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#28
Kolejny świetny japoński model w skali 1/80. Wykonanie staranne bez zastrzeżeń ja przystało na japońską dokładną, precyzyjną robotę modelarską.
Żółty kolor pasuje temu modelowi, w końcu to sportowy wóz Nissana. Wykonanie świateł oraz felg zasługuje na słowa uznania. Czarne akcenty super.
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#32
Tomica Tomytec ,cóz powiedzieć klasa wykonanaia i barzdo rzadkie modele których nikt inny nie wydał (w tak bliskiej skali)
Modele ich produkcji na żywo wyglądają jeszcze bardziej okazale.
Pokazuj Broda bo jest na czym oko zawiesić :)
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#34
Kocham Japońskie wozy policyjne ,mam ich sporo w kolekcji zarówno 1w 1:64 jak i właśnie w 1:80.
Świetne wykonane no i ta egzotyka z tak odległego kraju czynią je łakomymi kąskami kolekcjonerskimi :)
Gratuluję świetnej kolekcji
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#35
Jak to mówią nasi, po japońsku to "jako-tako" :), ale to wykonanie kolejny raz pokazuje, że te modele naprawdę można fajnie zrobić.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#37
Piękny jest ten japoński radiowóz w bardzo oryginalnym i agresywnym malowaniu, szczególnie przedniej partii nadwozia. Malowanie karoserii pierwsza klasa i wykonanie detali zegarmistrzowskie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 2124
Samochody osobowe 2951
Samochody osobowe 5173

Podobne wątki