• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ho po japońsku Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
Idziesz "Panie" po całości. Kolejny kapitalnie zrobiony model. Podoba mi się takie wykończenie. (y)
Czemu uwazasz że mój wpis jest słaby ? A widujesz taką Toyote na codzień ?
Może kolega chciał Ci dać ocenę słaba pisownia, bo słowo Europa to pisze się z wielkiej litery. :)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Idziesz "Panie" po całości. Kolejny kapitalnie zrobiony model. Podoba mi się takie wykończenie. (y)

Może kolega chciał Ci dać ocenę słaba pisownia, bo słowo Europa to pisze się z wielkiej litery. :)
No jedynie o to mogło mu chodzić,bo mi osobiście w Europie nie udało się widzieć takiej Toyoty jak i wiele innych podobnych japończyków których nie ma w Europie :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Szkoda, wielka szkoda, że nie jest to dokładne 1:87. Jakoś nie mogę się przemóc. Pomijając fakt skali - jak zwykle rewelacja. Rzadki, dokładnie zrobiony - i z Japonii. ;)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
Szkoda, wielka szkoda, że nie jest to dokładne 1:87. Jakoś nie mogę się przemóc. Pomijając fakt skali - jak zwykle rewelacja. Rzadki, dokładnie zrobiony - i z Japonii. ;)
Też na początku miałem obiekcję , ale jak się postawi przy 1/87 to różnica jest nie wielka wręcz nie zauważalna , na któreś stronie tego tematu robiłem porównanie wielkości , a jakość wykonania tych modeli broni się sama , podejrzewam że jakby była większa ilość dostępna w tej skali to przeniósł bym zbiory całkiem na 1/80.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Muszę po prostu chyba kupić jeden i zobaczyć na żywo. Widziałem to porównanie, rzeczywiście - różnica jest bardzo mała. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 2124
Samochody osobowe 2958
Samochody osobowe 5178

Podobne wątki