• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Hluk 2018

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.642 133 3
#1
Ostatnio edytowane:

k22_fialka

Nowy użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
18 0 0
#4
Spokojnie Panowie. Po co te nerwy? :D Film jest i można go obejrzeć. Jednak, z przykrością muszę zaznaczyć, że nie ST44 prowadził pociąg z kamerą, a SP45. Mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na odbiór filmiku ;)
Zapraszam!

 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#5
Heloł :) Widzę, że maszynista stracił kilka Euro ;-) [4:29]
Super film, czy będzie druga część?
A nie pomyślałem, żeby szukać na You Tube. Przyznaję jednak, że najbardziej zależało mi na filmie z kamery umieszczonej przed lokomotywą.

Spokojnie Panowie. Po co te nerwy? :D Film jest i można go obejrzeć. Jednak, z przykrością muszę zaznaczyć, że nie ST44 prowadził pociąg z kamerą, a SP45.
A to mnie zaskoczyło. Po pierwsze na zdjęciach jest ST44, po drugie dźwięki jakie wydaje lokomotywa na filmie nie są takie jakie pamiętam z czasów eksploatacji na naszych kolejach lokomotyw SP45 (syrena też nie ta). A w ogóle silnik to jakby od Stonki (?). Tutaj musi być ukryta jakaś tajemnica. Wnioskuję, że gdzieś tam jeszcze są w kamerze lub na nośniku dalsze części, na które bardzo, bardzo czekam :)

PS [6.22] Czesi za wskazania tego semafora też powinni wyskoczyć z "Euraków" :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
FREMO 18

Podobne wątki

  • Hluk 2014