• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Hluk 2014

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#17
I ja dziękuję za fotorelację. Jest przednia! Zafrapowała mnie bardzo polska tarcza manewrowa - i to na wysokim maszcie!! Coś pięknego. Czyja to stacja? Należy do kogoś z naszych?
Ale jest też coś, co mnie zaskoczyło nie-pozytywnie, a mianowicie prowadzenie pociągów przez niektórych mechaników. Standard FREMO był dla mnie zawsze szczytem urealnienia ruchu kolejowego - nadawanie przesyłek, rozrząd, odbiór, a wszystko "po kolejowemu". A tu nagle....... parowóz towarowy grzeje ze 120km/h, a pośpiechy wyhamowują niemal w miejscu! W takim postępowaniu widzę fajną zabawę, a nie kompletnego fiołka na punkcie kolei. Czuję się więc ze swoim kwiatkiem strasznie samotny.:niepewny:
 
OP
OP
WM-MODEL

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#18
Ta tarcza (produkcji Viessmann'a) na stacji Hrabova (CR) to raczej mało polska jest :p
DSC_7952-2.JPG

A co do zabawy... zawsze twierdziłem, że fremoludki lubią się bawić :D:D:D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
FREMO 4
FREMO 15
FREMO 11
FREMO 14
FREMO 29

Podobne wątki