1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Hluk 2014

Dyskusja w 'FREMO' rozpoczęta przez użytkownika WM-MODEL, 18 Sierpnia 2014.

1. WM-MODEL

WM-MODEL Znany użytkownik FREMO Polska

2. SAPER

SAPER Znany użytkownik FREMO Polska KKMK H0e

Widać, że Polska nitka jest jak prawdziwa nitka, prawie (wcale) jej nie widać :) Ale spotkanie zacne :)

3. WM-MODEL

Z pozdrowieniami dla tych, którzy nie dojechali :D
    DSC_7917.jpg DSC_7921.jpg DSC_7924.jpg DSC_7925.jpg DSC_7931.jpg DSC_7933.jpg DSC_7937.jpg DSC_7940.jpg DSC_7941.jpg DSC_7942.jpg DSC_7946.jpg DSC_7949.jpg

4. WM-MODEL

5. karol_mar

karol_mar Znany użytkownik

Ładne moduły.

6. WM-MODEL

7. WM-MODEL

8. WM-MODEL

9. WM-MODEL

10. WM-MODEL

11. WM-MODEL

12. WM-MODEL

13. nohab

nohab Aktywny użytkownik

14. WM-MODEL

15. WM-MODEL

16. Adam66

Adam66 Znany użytkownik

Świetna fotorelacja. Dzięki(y)

17. bstok70

bstok70 Znany użytkownik MSMK

I ja dziękuję za fotorelację. Jest przednia! Zafrapowała mnie bardzo polska tarcza manewrowa - i to na wysokim maszcie!! Coś pięknego. Czyja to stacja? Należy do kogoś z naszych?
    Ale jest też coś, co mnie zaskoczyło nie-pozytywnie, a mianowicie prowadzenie pociągów przez niektórych mechaników. Standard FREMO był dla mnie zawsze szczytem urealnienia ruchu kolejowego - nadawanie przesyłek, rozrząd, odbiór, a wszystko "po kolejowemu". A tu nagle....... parowóz towarowy grzeje ze 120km/h, a pośpiechy wyhamowują niemal w miejscu! W takim postępowaniu widzę fajną zabawę, a nie kompletnego fiołka na punkcie kolei. Czuję się więc ze swoim kwiatkiem strasznie samotny.:niepewny:

18. WM-MODEL

Ta tarcza (produkcji Viessmann'a) na stacji Hrabova (CR) to raczej mało polska jest :p
    DSC_7952-2.JPG

A co do zabawy... zawsze twierdziłem, że fremoludki lubią się bawić :D:D:D

19. Tomek K

Tomek K Znany użytkownik FREMO Polska KKMK

Ale tą tarczę na polska to dość łatwo przerobić, ale problem polega na tym, że Viessmann od dawna jej nie produkuje:((n).

Udostępnij