• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja HERBI osoowe

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#2
Nawet ciekawie wygląda taki dwukolorowy. Czarne felgi dodają mu uroku, no a blachy, ciemne reflektory i antena na duży plus. (y)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#3
Tablice DJE, czyli dolnośląskie / Jelenia Góra kłócą mi się trochę z ogólnym wyglądem auta, który raczej przypomina mi ścianę wschodnią naszego kraju. ;) Ale saam wygląd na plus, ważne że przeróbki zrobione są 'czysto'.
 
OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
#13
Witam.
Dzięki za komentarze :)
Dzisiaj przedstawiam powypadkowego VW:
DSC00626.JPG

DSC00627.JPG

DSC00628.JPG


Model powstał ze względu na brak jednego lusterka. Kupiłem bez jednego, nie zauważyłem na zdjęciu na allegro. Dlatego zrobiłem go jako powypadkowy w którym urwało oba lusterka podczas wypadku. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#15
Ciekawa przeróbka. Zastanawiam się tylko, czy nie powinien mieć jeszcze wgnieceń w drzwiach, skoro ma wybitą szybę boczną.