• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
kiedyś tęcza oznaczała tęczę, teraz jest symbolem środowisk LGBT, a dla mnie osobiście niechęci do partii rządzącej i episkopatu....
Ja dorzucę jeszcze, bo to silniejsze ode mnie, że tęcza w biblii jest symbolem przymierza ludzi i boga. Tyle o symbolach i ich znaczeniu ;)

A puszki jak zawsze piękne i świetnie pasują do tych żółtych ciągników (y)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj nowość od.... Athearn, coś tam działają, dystrybucją modeli na Europę zajmuje się Noch i trochę im to kuleje, z kilku zamówionych modeli
do Pawła dotarł jeden.
Jako że nie mam w kolekcji kontenerów i naczep 53"( ale to się zmieni), będzie troszkę krócej, zrobiłem Wam takiego składaka 45", wszystko z Athearna, na początek dwie fotki jak to "u nich" wygląda ;)
54ec9ca4dd0624060c793cbb573a5447.jpg
A1.jpg
DSC_0301.jpg
DSC_0304.jpg
DSC_0305.jpg
DSC_0309.jpg
DSC_0311.jpg
DSC_0312.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Tego Kenwortha to Ci zazdroszczę. Z chęcią bym kilka takich ciągników przytulił. Pieknie wygląda z kontenerem, a i naczepa podkontenerowa kapitalnie jest zrobiona. Świetny zestaw. (y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Korzystając z wolnej chwili, napiszę parę słów w moim ulubionym wątku... :D
Wrócę najpierw do Acargo. Bardzo się cieszę, że po Scaniach wyszedł kolejny BARDZO ciekawy model. Ten czerwony kontener pasuje tu idealnie a ten PT to już w ogóle. Dla nas pozycja OBOWIĄZKOWA! Zdjęcie całej trójki ze zmienionym puszkami najlepsze... :love:
Athearn... Aspirujesz do miana największego kolekcjonera tych modeli w PL? :D Kolejny ciekawy Kenworth w Twoich zbiorach i do tego z 45-cio stopowym kontenerem. Sama naczepa podkontenerowa to oddzielna historia. Ilość szczegółów i moje ulubione - indywidualny numer! :D Duże gratulacje z nowego nabytku... :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj "ostatni Mohikanin" w kolekcji JR Rasmussen, zasadniczo modele kolekcjonuję wybiórczo, ale jest kilka firm które mam zamiar zebrać w komplecie.
To jest tylko AWM, ale musiał tu trafić, a polowałem na niego dwa lata, codziennie odświeżając oferty e-bay.
Mam nadzieję że teraz, po upadku AWM, herpa wyda chociaż jeden model w tym malowaniu.
https://flic.kr/p/SFRZyq
DSC_0283.jpg
DSC_0284.jpg
DSC_0285.jpg
DSC_0286.jpg
DSC_0289.jpg
DSC_0290.jpg
DSC_0293.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Duży SZACUN za wytrwałość w zbieraniu! :gwizd: Modele w tych barwach osiągają imponujące ceny, a na niemieckim ebay-u to jest czasami szaleństwo... :D W tym prostym malowaniu coś jest i myślę, że możesz być jedynym w PL, który ma je wszystkie. Piękne zdjęcie grupowe i jak dla mnie, najfajniejszy F90 z jumbo chłodnią. :D