• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Kolejny bardzo ciekawy Holenderski zestaw u Ciebie... :) Ja na razie nie kupię , bo nie mam Scanii (jeszcze)... :ROFL::ROFL::ROFL:
Teraz poważnie, jak na AWM to bardzo dobry model. W porównaniu z Herpą różnica jest oczywista, ale jak najbardziej do zaakceptowania. Natomiast nowa puszka mimo że genialna, to tutaj chyba za bardzo przoduje...
Piękne zestawienie z dużo młodszą koleżanką i tarros ze swoim malowanie pasuje tu idealnie. :)
 
Reakcje
10.671 67 1
Te puszki PT są genialne . Natomiast jeśli chodzi o modele w barwach firmy Henk Vlot to nawet kiedyś miałem taki zamysł żeby je sobie pozbierać . Nawet dwa zakupiłem . Twoje volvo to bardzo udana propozycja od AWM . Sama forma jest bardzo fajna i mi się podoba . Jeśli chodzi o kolejny w tych barwach to na pewno do polecenia jest volvo FH III generacji . Ten model też im całkiem ciekawie wyszedł, pomijając oczywiście podwozie o I generacji .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejny model z serii "niby tanio, ale dorwać ciężko", Scania drugiej generacji w malowaniu oczywiście holenderskim ;) Van Der Kooy
Stare dobre albedo, jeszcze z zatrzaskowym trzpieniem w naczepie, ku uciesze Sławka @Slavi i moim wożą puszki, więc przy okazji premiera kolejnej
dwudziestki z PT, oraz grupowe fotki pod tytułem; "małe jest piękne"
A1.jpg
DSC_0316.jpg
DSC_0317.jpg
DSC_0318.jpg
DSC_0321.1.jpg
DSC_0321.2.jpg
DSC_0321.jpg
DSC_0324.jpg
DSC_0326.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Tomek, jak dobrze że jesteś na naszym forum! Dzięki Tobie moja lista modeli staje się co raz bardziej nieskończona... :ROFL::ROFL::ROFL:
Teraz poważni - jak by nie Ty , to w ogóle bym nie wiedział o istnieniu takiego modelu. Z "seryjną" naczepą nie przykuwa tak uwagi, ale z ta podkontenerówką i najlepszym kontenerem jest naprawdę świetnie! Gratuluje kolejnego nieoczywistego zestawu. :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Tomek, jak dobrze że jesteś na naszym forum! Dzięki Tobie moja lista modeli staje się co raz bardziej nieskończona... :ROFL::ROFL::ROFL:
Teraz poważni - jak by nie Ty , to w ogóle bym nie wiedział o istnieniu takiego modelu. Z "seryjną" naczepą nie przykuwa tak uwagi, ale z ta podkontenerówką i najlepszym kontenerem jest naprawdę świetnie! Gratuluje kolejnego nieoczywistego zestawu. :)
No to mam nadzieję że następny również dopiszesz do tej listy :devil::ROFL:
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejny stary (1991) i rzadki model, Daf 95 z kontenerem holenderskiego przewoźnika Romijn Transport, można do niego upolować
zestaw z burtówką w nieco innym malowaniu kabiny, ale to mi pewnie zajmie kolejny rok poszukiwań ;)
2015-12-01-Daf-95-Romijn.jpg
DSC_0312.jpg
DSC_0314.jpg
DSC_0315.jpg
DSC_0317.jpg
DSC_0318.jpg
DSC_0321.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Dziękuję bardzo Panowie za docenienie moich starań, takie rzadkie modele dają mi więcej radości niż te wymuskane i wielokrotnie przepłacane
Vogle, Schuberty czy Mullery, takie też warto mieć w kolekcji jak kogoś stać, tyle że wystarczy mieć dużo zbytecznych pieniędzy, albo pierwiastek
szaleństwa i w każdej chwili je można zdjąć z ebay, a za tymi starszymi trzeba jednak się mocno rozglądać a i nie raz też wydać spore pieniądze.
Najbardziej mnie cieszy to że Wam się podoba i to doceniacie;)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj dla odmiany coś z nowości, w sumie pięć razy, bo kontenery od jakiegoś czasu traktuję jako osobny model ;)
Tematem przewodnim jest volvo FH4 acargo z grafiką niemieckiego zespołu Bohse Onkelz oraz puszką Hamburg Sud.
Na potrzeby prezentacji oryginalną herpowską puszkę podmieniłem na PT, niby to samo a znacznie ładniej ;)
To już jest piąty model tego przewoźnika jaki herpa wydała, więc jakąś tam namiastkę "grupowego"można zrobić, całość pokażę po ukazaniu się zapowiedzianego Mana.
Korzystając z okazji zaprezentuję kolejne puszki z PT Trains;
40" Beacon w nowej grafice, ostatnio taki rozładowywano u mnie w firmie, przypłynął aż z Meksyku.
20" Blue Sky
oraz limitowany zestaw "Maersk Rainbow" 40"+20"+ przypinka, zestaw się bardzo szybko sprzedaje pomimo kontrowersyjnych barw....,
kiedyś tęcza oznaczała tęczę, teraz jest symbolem środowisk LGBT, a dla mnie osobiście niechęci do partii rządzącej i episkopatu....
HH-31 Volvo FH4 acargo Hamburg i ferajna.
253.jpg
252705812_928325684779855_3804718264985301118_n.jpg
DSC_0283.jpg
DSC_0285.jpg
DSC_0286.jpg
DSC_0288.jpg
DSC_0289.jpg
DSC_0290.jpg
DSC_0292.jpg
DSC_0294.jpg
DSC_0296.jpg