• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
WOW! Ale przywaliłeś z tą Scanią Garbe! :eek: Bardzo dobry model! Kurde, już chcę mieć taką sztukę i nawet mam (jutro odbieram paczkę :cool:) podkontenerówkę pasującą idealnie pod kolor auta... Piękny masz ten duet. :love:
Lubię wchodzić do Twojego tematu, bo co chwilę mogę oglądać modele, na które normalnie nie zwrócił bym uwagi... Dobrym przykładem jest F8 z poprzedniej prezentacji. Model ciekawy, tylko pytanie skąd ta cena na EBay? Czyżby miniatura była limitowana?
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
WOW! Ale przywaliłeś z tą Scanią Garbe! :eek: Bardzo dobry model! Kurde, już chcę mieć taką sztukę i nawet mam (jutro odbieram paczkę :cool:) podkontenerówkę pasującą idealnie pod kolor auta... Piękny masz ten duet. :love:
Lubię wchodzić do Twojego tematu, bo co chwilę mogę oglądać modele, na które normalnie nie zwrócił bym uwagi... Dobrym przykładem jest F8 z poprzedniej prezentacji. Model ciekawy, tylko pytanie skąd ta cena na EBay? Czyżby miniatura była limitowana?
Oj Sławku, zdziwiłbyś byś się po ile "klasyka" potrafi czasem chodzić...
przykład z mojego wątku; Scania winterswijk/Hyundai 45 Euro, Scania Rasmussen z kontenerem chłodniczym 75Euro, fakt mogłem tyle nie licytować
sprzedałyby się niewiele taniej.
Przykład z Twojego wątku; zestaw Auf achse 1 z którego Volvo ostatnio pokazywałeś poszedł za 215 euro.
Ostatnie aukcje które obserwowałem; Iveco TurboStar Arcese transporti Ponad 40 euro, Daf 3600 Van der Heijden (biały kruk) też coś w tym stylu.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Trzeba przyznać że to malowanie jest świetne . Ładnie na autach leży . Podoba mi sie ten model co pokazałeś . Teraz jeszcze 2 volva i chyba komplet :D
Ja się doliczyłem 4 razy volvo (3x Herpa 1x AWM) i actrosa z AWM , kiedyś myślałem że FH 4 jest wydane z naczepą z MW oraz z typową firmową,
ale jednak to nie ten sam koń, herpa jak mało kiedy nie poszła na skróty i koniki różnią się numerami taborowymi ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj znowu trochę klasyki z Hamburga, kolejny Loosmann tym razem jako Mercedes Benz NG w układzie 3/2, jet też model 2/3
i na pewno też trafi do podkolekcji jak i modele w malowaniach; Paul H Schult, Otto Nilsson, czy Sievers które są praktycznie identyczne kolorystycznie.
HH-25 MB NG Loosmann Herpa
DSC_0065.jpg
DSC_0066.jpg
DSC_0068.jpg
DSC_0070.jpg
DSC_0072.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze :)
Dzisiaj trochę nietypowo, bo samochody będą tylko tłem i podstawką, a pierwsze skrzypce będą grać kontenery.
Od niedawna na podium stoi oczywiście PT-trains i tu nie mam żadnych złudzeń, lepiej się już chyba nie da zrobić, no...chyba że z blaszek-100% real.
A co niżej ?, każdy napisze; Igra, Athearn, Walthers, potem Herpa/albedo i AWM.
Jako że interesuję się modelami kolejowymi, postanowiłem się przyjrzeć co też oni na tych platformach wożą.
Kontenery Piko, Faller czy też Marklin jakoś nie nie kładą na kolana, niektóre firmy korzystają z puszek Igry.
Jest taka mało znana holenderska firma Rocky Rail, i przypuszczalnie oni opracowali prezentowany dzisiaj kontener, przynajmniej pod ich szyldem
można było właśnie je kupić.
Ja go kupiłem pod szyldem "Master Manufacturing" i w identycznej jakości można też kupić jako "teraysun".
Jakby to nie było z prawami autorskimi,... model zacny.
Scania acargo (żółta)-Herpa
Scania Garbe (nieb.)- Master Manufacturing
DSC_0088.jpg
DSC_0091.jpg
DSC_0093.jpg
DSC_0094.jpg
DSC_0097.jpg