• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Tomek lecisz z tym prezentacjami tak szybko że człowiek nie ma czasu opisać jednego a już drugi się pojawia;)ale wracając do prezentacji jubileuszowe Scanie wyglądają świetnie z tymi naczepami a ta Eurolink wygląda rewelacyjnie w tej konfiguracji i kolorze(y)gratuluję.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Pora pouzupełniać niektóre zaczęte wątki, dzisiaj będzie Ceusters.
Wszystkim wiadomo że oprócz genialnej dziewiątki jest w tych barwach również Scania hauber, postanowiłem ją zdobyć póki jest w miarę łatwa do kupienia. Na dwóch ostatnich fotkach dołączyłem czwórkę z Weedy co stanowi niejako uzupełnienie do customowych malowań z krajów Beneluxu.
W zasadzie pasuje tu jeszcze Perditrans, i myślę że znajdzie się jeszcze okazja żeby je razem sfotografować.
Do pełni nirwany kolekcjonerskiej brakuje mi jeszcze Scanii Verbeek oraz Drost, wtedy mogę uznać tą podkolekcję za zamkniętą, chyba że Herpa
mnie zaskoczy czymś fajnym.
DSC_0013.jpg
DSC_0015.jpg
DSC_0017.jpg
DSC_0018.jpg
DSC_0022.jpg
DSC_0025.jpg
DSC_0026.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Ceustersowa torpeda to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych modeli ostatnich lat. Pamiętam jak długo zastanawiałem się nad jej zakupem i całe szczęście że się na to zdecydowałem. Wielka szkoda że Herpa nie pociągnęła serii dalej, bo można by stworzyć kapitalną kolekcję w tych barwach.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj najbardziej chyba "wypasiona" Scania 143 Streamline jaką Herpa wypuściła, z góry sorry za jakość fotek, ale ostatnio mój wolny czas
nie może się jakoś skrzyżować z ładną pogodą:(
Scania 143 streamline, Herzer Transporte Austria

DSC_0019.jpg
DSC_0020.jpg
DSC_0022.jpg
DSC_0023.jpg
DSC_0027.jpg
DSC_0029.jpg
DSC_0031.jpg
DSC_0033.jpg
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Swietna Scania, uwielbiam tą serię. Fajnie że Herpa nie zepsuła wykonaniem tego malowania. Układ podwozia nie często spotykany przy modelach 3ki jako ciągnik w naszej skali. Chętnie i u siebie bym Ją ugościł.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Kapitalna ta Scania. Herpa jak chce to jednak potrafi wykonać model z dbałością o szczegóły. Zamiana naczep na duży plus i z silosem dużo lepiej prezentuje się ta trzyosiówka.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejna Scania, tym razem w malowaniu Schoni, u Bartka @Lec Go (Bartek) możecie sobie zobaczyć kilka świetnych modeli z tej spedycji.
Ja zasadniczo skupię się tylko na Scaniach:ROFL:, ale przyznać trzeba że każdy model w tym malowaniu ma większy urok;)
Moja ulubiona R'09 wraz z R'13 również w szwajcarskiej czerwieni.
DSC_0034.jpg
DSC_0036.jpg
DSC_0038.jpg
DSC_0039.jpg
DSC_0040.jpg
DSC_0044.jpg
DSC_0045.jpg