• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Oj sam bym je przytulił. Niegdyś popularne wśród kolekcjonerów było FH w tym malowaniu, a tu taki rodzynek. Scania Seidler to też niczego sobie sztuka. Jak na typowego niemca, to całkiem przyjemny model, dlatego zagościł również u mnie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Świetny model znalazłeś. Zawsze podobało mi się to malowanie. Proste z czarnym napisem, ale przyciągało mój wzrok. Nie wiem dlaczego, ale nie dorobiłem się żadnego pojazdu w malowaniu NTK.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Właśnie mnie odwiedził bezdomny Pan Stanisław z Warszawy i dał mi samochód, potem wziął i ......:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Volvo FH4 Nottelmann, coraz trudniej go dostać , dzięki Panie Staszku:LOL:

DSC_0018.jpg
DSC_0022.jpg
DSC_0024.jpg
DSC_0025.jpg
DSC_0026.jpg


Zdjęcia z koleżanką ze "stajni".

DSC_0030.jpg
DSC_0031.jpg


Fotki bez "kangurka", moim zdaniem zbytecznego przy tak ciekawym grillu.

DSC_0032.jpg
DSC_0034.jpg
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Sadysta jesteś, takie coś pokazywać, jedne z ciekawszych modeli pokazanych ostatnio (y)
W parze wyglądają super. Dawaj namiar na Staszka, jestem w stanie go jeszcze odkopać za takie prezenty :ROFL:
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Rewelacyjnie wygląda te Volvo i to prawda że trudno już go zdobyć na rynku:(dlatego gratuluję posiadania takiego modelu(y)zdjęcie z koleżanką również super teraz tylko musisz Tomku dokupić Dafa i będzie piekne trio;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Rewelacyjnie wygląda te Volvo i to prawda że trudno już go zdobyć na rynku:(dlatego gratuluję posiadania takiego modelu(y)zdjęcie z koleżanką również super teraz tylko musisz Tomku dokupić Dafa i będzie piekne trio;)
No tak, Daf już awansował do rangi "must have", lada dzień ukaże się Scania CS, największy problem będzie ze Scanią R'13 bo średnia
cena na e-bay to 150 Euroo_O
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Modele w barwach Nottelmanna są kapitalne . Bardzo ładne malowanie mają te pojazdy . Połączenie czerni z czerwienią idealnie do siebie pasuje . Kiedyś był na discovery program o Niemieckich przewoźnikach i właśnie z niego pamiętam te pojazdy . Swoją drogą był tam też przewoźnik Schubert i można by się pokusić o wspólne fotki modeli tych dwóch przewoźników .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Modele w barwach Nottelmanna są kapitalne . Bardzo ładne malowanie mają te pojazdy . Połączenie czerni z czerwienią idealnie do siebie pasuje . Kiedyś był na discovery program o Niemieckich przewoźnikach i właśnie z niego pamiętam te pojazdy . Swoją drogą był tam też przewoźnik Schubert i można by się pokusić o wspólne fotki modeli tych dwóch przewoźników .
Właśnie jeden z schubertów można kupić z płytą DVD "Asphalt cowboys", jest kilka pięknych modeli w tej serii, sam jeszcze posiadam Scanię
Autohof Berg oraz Hafner transporte, ale dużo z tych modeli kosztuje grubo ponad 100 Euro, pozostaje liczyć na łut szczęścia w licytacjach.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
FH4 w tym malowaniu to nie moja bajka, także je pomine za to F12 NTK jest mistrzowskie. Już kiedyś bardzo chciałem mieć ten model i gdybym nie zawęził zbiorów pewnie dalej bym na niego polował. Moim skromnym zdaniem jest to jedna z lepszych eFek od AWM.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj pachnąca jeszcze wtryskarką i świeżym tampodrukiem Scania CR 20 Regro Transport od Herpy.

https://flic.kr/p/HQyE2D
DSC_0003.jpg
DSC_0004.jpg
DSC_0005.jpg
DSC_0006.jpg
DSC_0007.jpg
DSC_0008.jpg


Na zakończenie pierwsze nieudolne próby sfotografowania więcej niż pięciu modeli na raz ;)
Na pewno muszę stworzyć większe i równiejsze tło aby mieć większą swobodę przy doborze perspektywy, potem będę się doskonalił
dalej, niemniej jednak na Pulitzera w tym roku nie liczę:ROFL::ROFL::ROFL:.
Przy okazji zobaczycie wszystkie moje Scanie nowej generacji.

DSC_0009.jpg
DSC_0028.jpg
DSC_0034.jpg
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Jest pięknie, niestety duże grupowe foto jest trudne do zrobienia (Tobie wyszło dobrze).
Pomyśl może nad jakimś tłem zbliżonym do naturalnego.
Co do zielonej Scanii z Regro, jest super i gdyby nie duża ilość zielonego z Bringa to też bym ją przygarnął.
Jeszcze raz gratuluję grupowej fotki.