• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Idąc za ciosem pokażę kolejny model do ciężkiego transportu, w zasadzie nie spodziewam się ich mieć dużo, generalnie skupiam się na tych które można rzadko spotkać na aukcjach, a i na forum są mało widoczne. Dzisiaj Mercedes Benz SK 94 w malowaniu spedycji Wagenborg.
Edycja limitowana na rynek holenderski, barwy prawie nasze ;)
https://www.rcgalleri.dk/fotoalbum/teknik-projekter/17627-mercedes_sk_3553_projekt
mercedes-sk-3553-projekt.jpg


DSC_0074.jpg
DSC_0077.jpg
DSC_0080.jpg
DSC_0082.jpg
DSC_0085.jpg
DSC_0086.jpg
 
Reakcje
10.671 67 1
Znowu mnie chwilę nie było a tu prawdziwa rozwałka . Scania kapitalnie się prezentuje . Razem z tymi manami to jedne z moich ulubionych gabarytów i puki co niespełnione marzenie . SK jest mistrzowskie w swojej kolorystyce i konfiguracji . Natomiast o volvie z kiprem wiedziałem , ale jakoś nigdy go nie połączyłem z młodszymi modelami . Model jest bardzo ładny , natomiast fotka grupowa położyła nie na łopatki . Pięknie się razem prezentują . Nad AWM w tym malowaniu myślisz ?
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Znowu mnie chwilę nie było a tu prawdziwa rozwałka . Scania kapitalnie się prezentuje . Razem z tymi manami to jedne z moich ulubionych gabarytów i puki co niespełnione marzenie . SK jest mistrzowskie w swojej kolorystyce i konfiguracji . Natomiast o volvie z kiprem wiedziałem , ale jakoś nigdy go nie połączyłem z młodszymi modelami . Model jest bardzo ładny , natomiast fotka grupowa położyła nie na łopatki . Pięknie się razem prezentują . Nad AWM w tym malowaniu myślisz ?
Myślałem, ale jakoś nie mogę się przekonać do żadnej ze scanii w wykonaniu AWM, wyjątek zrobię dla Klappeneckera,
i ewentualnie dla jakiejś 110/140 bo te są na formach Albedo robione.