• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Brekinowe modele są ciekawe. Jedne lepiej, drugie trochę gorzej wykonane. Ale jak nikt inny nie produkuje takich to czasem nie ma wyjścia i do kolekcji trafia to co jest dostępne. Podoba mi się ta prababcia Scania. Mogli chociaż poprawić tablicę na dachu i dać ją cieńszą, w Volvie zresztą też...
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj takie uzupełnienie do moich dwóch manów ze spedycji Give Svaergoods.
Scania 164l Carsten Hansen, trochę się jej naszukałem ale jest:love:
Na początek zdjęcie które przyprawia mnie o dreszcze, a pochodzi z tej strony;
http://buzzybeeforum.nl/viewtopic.php?f=256&t=30024

D90_11921.jpg


teraz model

DSC_0002.jpg
DSC_0003.jpg
DSC_0008.jpg
DSC_0010.jpg
DSC_0012.jpg


Taka fotka którą obiecałem sobie że wstawię jak tylko ją zdobędę, co prawda te platformy są przeznaczone do transportu wiatraków,
ale w necie są zdjęcia że co innego też wożą od czasu do czasu, a w mojej kolekcji będą to zabytkowe autobusy ;)
Tutaj również scania na naczepie.

DSC_0014.jpg


No i parafrazując obrzydliwy filmik krążący kiedyś po sieci " Two Man, One Scania"

DSC_0016.jpg
DSC_0019.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
No to trzeba zobaczyć co mają w ofercie bo już dawno w tej skali nic tak nie zainteresowało mnie. lubię strasznie takie stare autobusy.
Powiem Ci szczerze że nie widziałem bardziej szczegółowo wykonanego autobusu, mieli jeszcze starszy model przystosowany
do ruchu lewostronnego, ale ciężko go dostać. Niedługo pokażę coś co się może równać z nią, ale nie z naszego kontynentu.