• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj Wam pokażę kolejny rarytasik z Holandii, tym razem kontener, a nawet dwa ;)
Generalnie Herpa ma straszne tyły w takich zestawach, obojętne z jakich lat by nie były, chodzi mi oczywiście o kontenery morskie, bo tych BDF
jest pełno.
Korzystając z okazji mam pytanie do znawców, czy jest model jakiegokolwiek zestawu kontenerowego w układzie 8x4 ?, nie mam na myśli tych
do złomu itp., tylko do przewożenia kontenerów morskich .
Scania 113M Winterswijk Transport, Herpa/WDW. Poniżej link do pojazdów z tej spedycji, a potem model ;)
http://www.zwntransport.nl/Nostalgie/Zuid-Holland/Winterswijk - Rhoon/winterswijk.php

DSC_0150.jpg
DSC_0151.jpg
DSC_0152.jpg
DSC_0154.jpg
DSC_0757.jpg
DSC_0762.jpg
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Bardzo fajna Scania :) chętnie ją kiedyś przejmę :p
Co do Twojego pytania, to ja nie spotkałem jeszcze oryginalnego modelu wypuszczonego przez producenta w wersji czteroosiowej solówki pod kontenery morskie. No i na marginesie przeważnie w realu są to podwozia 8x2 ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Bardzo fajna Scania :) chętnie ją kiedyś przejmę :p
Co do Twojego pytania, to ja nie spotkałem jeszcze oryginalnego modelu wypuszczonego przez producenta w wersji czteroosiowej solówki pod kontenery morskie. No i na marginesie przeważnie w realu są to podwozia 8x2 ;)
Jest jeszcze druga z puszkami IBC Bulk, no i konik z trzyosiową dwudziestką Maersk, do tego Volvo F12 z kurnikiem i naczepą z Betza
Man z AWM z puszką Sealand, i dwie scanie z herpy z czterdziestkami, mam to zamiar wszystko pozbierać , na razie mam dwie ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj taka ekstremalna staroć Volvo N 88, jak wszystkim wiadomo seria N z noskiem bardziej przyjęła się na drugiej półkuli, ale w europie też je można spotkać. Wyczytałem w necie że legendarne u nas "bunkry" są bezpośrednim rozwinięciem właśnie tego modelu, w zasadzie posiadają tylko nowocześniejszą kabinę, podwozie i układ napędowy bez zmian, poluję jeszcze na Scanię L 110/111 w tym malowaniu.
Volvo N88 ASG/Kylfrakt Brekina
Zdjęcie skradzione z tej strony;
https://griffon141.skyrock.com/2986902461-1-87-ASG-KYLFRAKT.html

indeks.jpg

DSC_0119.jpg
DSC_0122.jpg
DSC_0123.jpg
DSC_0124.jpg
DSC_0133.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze :)
Był dziadek Volvo, czas na babcię Scanię ;)
Scania LB 76, seria która chyba nie ma kontynuacji w dzisiejszych modelach, a przynajmniej nie umiem jej zidentyfikować.
Tak to mniej więcej wyglądało;
https://flic.kr/p/DhzxTH
Producentem modelu jest Brekina, ale VK jak jeszcze istniało zrobiło taki model że brekina wygląda przy niej jak reklamówka piwna za 5 złotych.
Mam nadzieję Wam to kiedyś pokazać, na razie cieszcie oczy brekiną w malowaniu Bilspedition.

DSC_0126.jpg
DSC_0127.jpg
DSC_0128.jpg
DSC_0130.jpg
DSC_0136.jpg