• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Piękne ma malowanie ta scania . Same kąski wyszukujesz ,a tym modelu to nawet pojęcia nie miałem .
Dzięki ;), już na początku bytności tutaj na forum doszedłem do wniosku żeby Wam pokazywać modele których u Was nie widuję za często.
W sobotę będę licytował taki super rzadki okaz który Ci powinien siąść bo wiem że gustujesz w "wannach", ale nie zapeszam bo mnie ktoś przebije ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejna holenderka, model niegdyś kupiony od Wojtka (FH12) z myślą o rozbudowaniu jej spedycyjnego towarzystwa, ale na dzień dzisiejszy
dalej pozostaje singlem :( Zawsze jak jej mam dokupić coś do towarzystwa to wyskakuje coś bardziej pilnego, a szkoda bo spedycja H&S ma
bardzo fajne barwy i jest bogato reprezentowana w miniaturze.
Scania 124 H&S Transport Herpa, najpierw w realu;
http://www.lkw-infos.eu/archiv/speditionen/images/h/h+s/teil-01/H+S Teil 1/slides/Scania-124-L-420-H+S-Schiffner-250306-01.html

Scania-124-L-420-H+S-Rolf-290406-01.jpg


DSC_0165.jpg
DSC_0167.jpg
DSC_0170.jpg

DSC_0157.jpg
DSC_0160.jpg
 
Ostatnio edytowane: