• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny o komentarze ;)
Dzisiaj pokażę taki model do którego dojrzewałem powoli, średnio mi się podobał ten dominujący róż, ciężko mi się było ogólnie przyzwyczaić
do nowej stylizacji ostatniej generacji Scanii, ale kiedyś z nudów pooglądałem sobie oryginalne zdjęcia tego przewoźnika w necie i złapałem bakcyla.
Szkoda że herpa nie wydała starszych wersji ( R09,R13) bo są przepiękne, ale z drugiej strony cztery ciągniki w wersji PC to i tak dużo.
Mam zamiar wszystkie zebrać z biegiem czasu. O ile ciągniki mają bogatą i ciekawą grafikę, o tyle naczepy pomijając kilka ich firmowych, to w większości zwykłe szare plandeki.
Scania CR20 Maik Terpe z koszmarami z mojego dzieciństwa czyli "laleczka Chucky" i "Freddy Kruger". Z pierwszej postaci się śmiałem, z drugiej
no cóż..., chyba ze dwie noce spałem na podłodze bo się bałem że mnie łóżko wciągnie i poszatkuje:ROFL::ROFL:

DSC_0018.jpg
DSC_0434.jpg
DSC_0436.jpg
DSC_0439.jpg
DSC_0440.jpg
DSC_0441.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
10.674 67 1
Scania z kontenerem ma bardzo ładne malowanie . Podobaja mi się takie spokojne barwy . Natomiast jeśli chodzi o Maik Terpe to przepiękną flotę ma ten przewoźnik . Fajnie że pokazałeś go w takim wydaniu jak go można spotkać na drodze . Zawsze mi brakuje takich zdjęć .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Jakiegoś Maika na pewno Wam jeszcze kiedyś pokażę, ale teraz znowu seria klasyków, bo jednak to mnie najbardziej kręci,nie ujmując nic
oczywiście konstrukcjom współczesnym ;), sam nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie Renault T Talmon Transporte Berliet.
Tymczasem Scania 143M Lenderink Herpa. Jeden z niewielu modeli herpowskiej Scanii tej serii gdzie jest tak wyraźnie odznaczony w atrapie
wlot powietrza do chłodnicy. Wraz z bogatym ospojlerowaniem i bardzo rzadkim występowaniem na aukcjach ten model jest po prostu
dla nie rarytasem, i długo na niego polowałem.

DSC_0550.jpg
DSC_0551.jpg
DSC_0552.jpg
DSC_0553.jpg
DSC_0558.jpg