• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.515 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
W trakcie robienia porządków w plikach wykopałem model który już kiedyś miałem pokazać ale jakoś go to minęło, więc wrzucam go niezwłocznie ponieważ pasuje do obecnych prezentacji. Kolejny model w Holenderskich barwach i jednocześnie przedstawiciel innej marki.
Model pokazywany na forum wielokrotnie, co mnie nie dziwi bo fajnie skonfigurowany i pomalowany.
Iveco EuroTech Jonker Veendam Herpa.

DSC_0039.jpg
DSC_0041.jpg
DSC_0045.jpg
DSC_0046.jpg
DSC_0047.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.515 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Do Holandii jeszcze wrócimy, a dzisiaj pokażę taki model który kupiłem ze względu na napis na naczepie ;), ale zasadniczo reszta też była warta zakupu ;) Początkowo zastanawiałem się czy go wciągnąć do swojej podkolekcji modeli z Hamburga bo byłem przekonany przez napis na blendzie
że spedytor jest z Danii, ale wujek google zapewnia mnie że to 100% niemca, co prawda nie z Hamburga tylko z okolic Lipska.
HH08 Daf XF 105 J.Holzel, naczepa VOTG Hamburg+ najsłabszy element zestawu kontenery z TEX
21563748812_932ca599eb_b.jpg
DSC_0002.jpg
DSC_0003.jpg
DSC_0004.jpg
DSC_0006.jpg
DSC_0008.jpg
DSC_0010.jpg


na koniec takie pasujące stylistycznie zestawienie z koleżanką z Holandii gdzie przy okazji pokusiłem się o przepinkę ;)

DSC_0012.jpg
DSC_0013.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.515 68 0
Witajcie, dzięki za odwiedziny i komentarze ;)
Pora na kolejną puszkę, tym razem Austria, Man TGA Kloiber Transporte.
Kolejny fajny, ciekawy i dopracowany model który nie osiąga kosmicznych cen i cieszy oko tak samo jak te droższe ;), na pewno na jeszcze jakiegoś do pary zapoluję.

DSC_0444.jpg
DSC_0447.jpg
DSC_0448.jpg
DSC_0450.jpg
DSC_0451.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.515 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejna puszka, Scania CS 20 WIEK Hamburg, powiem szczerze że propozycja Herpy z kontenerem NYK chociaż jak najbardziej
możliwa i realna, to średnio mi się kolorystycznie podoba.
No ale ogromną zaletą kontenerowców jest to że jednym ruchem ręki można zmienić wygląd całego modelu ;)
HH09 Scania CS 20 WIEK/NYK, a potem WIEK/Maersk ;)

DSC_0022.jpg
DSC_0025.jpg
DSC_0035.jpg
DSC_0036.jpg
DSC_0040.jpg
DSC_0041.jpg
DSC_0044.jpg