• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za obecność w wątku ;), Turbostar musiał być pokazany ponieważ chcę mieć w kolekcji przynajmniej po jednym modelu każdej
marki i serii, a jednocześnie chcę uniknąć powielania modeli na forum, więc wyszukuję takie modele które są rzadko bądź wogóle nie pokazywane.
Ta zasada nie dotyczy oczywiście Scanii ;), i dzisiaj taką Scanię którą u kilku z Was już widziałem zaprezentuję, z biegiem czasu co raz większy i
co raz droższy:mad: unikat.
Scania R'04 Sigi Reil z kontenerem MOL, osobiście wolałbym jakąś ciemniejszą puszkę.

DSC_0029.jpg
DSC_0031.jpg
DSC_0034.jpg
DSC_0035.jpg
DSC_0038.jpg
DSC_0041.jpg
DSC_0043.jpg


teraz wraz z Perditransem, bardzo podobnym stylistycznie i zasadniczo pochodzącym z tego samego roku (2011) produkcji.

DSC_0026.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Tomek ten Sigi rozwalił mi system, pierwszy raz go widzę i bardzo mi się podoba :love:
Chyba przestanę zaglądać w Twój temat bo można się zakochać w co niektórych modelach i złożyć wniosek o chwilówkę;)
Sigi to nie taki rzadki gość na tym forum, tylko przeważnie jest w postach z przed kilku lat, więc mało kto tam zagląda i warto go było
odświeżyć ;) Mi dzisiaj odrzuciło transakcję kartę kredytową, więc "Grzesiu nie idź tą drogą" ;), cytując klasyka...
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Perditrans wygrywa. Mam wrażenie jakby Sigi byłby pomalowany i obklejony :niepewny: Tak to wygląda przynajmniej.
Powiem Ci szczerze że można takie wrażenie odnieść, jest bardzo duży kontrast pomiędzy "prawie oliwką metallic", a tym jasnym brązem,
niemniej jednak jest to seryjny wypust który na żywca robi dużo lepsze wrażenie, a niedługo być może pokażę starszą siostrę w tych barwach.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejna Scania R'04, i kolejny biały kontener. EUROGATE ma bardzo duży terminal w Hamburgu więc jednocześnie będzie to model
z mojej podkolekcji pojazdów z Hamburga o numerze HH07.

DSC_0063.jpg
DSC_0069.jpg
DSC_0073.jpg
DSC_0116.jpg
DSC_0117.jpg
DSC_0119.jpg


No i taka mała grupówka, na której idąc za sugestią Bartka dałem drugie życie Scanii od Simona Loosa ;)

DSC_0050.jpg
DSC_0053.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Fajnie że się puszki podobają, to na rozchmurzenie tego ponurego dnia macie kolejną 0'4 tym razem Weeda, jeden z piękniejszych modeli Herpy.
Dopiero na fotkach zauważyłem że jej brakuje jednego koguta, już rozpocząłem poszukiwania.

DSC_0335.jpg
DSC_0340.jpg
DSC_0341.jpg
DSC_0342.jpg
DSC_0345.jpg
DSC_0347.jpg
DSC_0350.jpg