• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za docenienia i komentarze ;), dzisiaj pokażę dosyć ważny dla mnie model, Scanię która wyszła w okresie kiedy likwidowałem swoją pierwszą kolekcję, i wtedy jej nie kupiłem :(, obecnie się jej musiałem trochę naszukać, na szczęście nie osiąga zbyt dużych cen .
Jeden z niewielu modeli które przypominają swoim malowaniem standardy znane ze skali 1:50
Scania R"04 Perditrans

DSC_0038.jpg
DSC_0041.jpg
DSC_0045.jpg
DSC_0047.jpg
DSC_0049.jpg
DSC_0050.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Idziesz po całości... Co jeden model to ładniejszy. Swego czasu na Peditransy było bardzo duże parcie i sporo osób nabyło modele w tych barwach. Podoba mi się. Podziwiam i gratuluję wytrwałości w zbieractwie różnych malowań Scanii. (y)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze, dzisiejszą prezentację potraktujcie jako kontynuację wczorajszej.
Scania 143 Streamline w ulubionym układzie 6x4, na potrzeby fotek przykleiłem jej tablicę na taśmie dwustronnej, co nie wyszło zbyt pięknie na
powiększeniach, nie wiem czemu ale Herpa jakoś się nie pokwapiła aby umieścić logo przewoźnika na niej :(
Jest jeszcze wersja gablotkowa Scanii R'04 4x2 na chwilę obecną jej nie posiadam.


DSC_0022.jpg
DSC_0027.jpg
DSC_0029.jpg
DSC_0030.jpg
DSC_0036.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Pora na kolejnego przewoźnika z Hamburga, który wpisuje się w forumową modę wstawiania chłodni ciągniętych przez Volvo ;)
HH06, Volvo FH GL Holger Ewers
indeks.jpg

DSC_0455.jpg
DSC_0457.jpg
DSC_0459.jpg
DSC_0463.jpg
DSC_0464.jpg
 
Ostatnio edytowane: