• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za docenienia i komentarze ;)
Dzisiaj dla kontrastu będzie biało-czerwono ;)
Scania R 0"4 Jan De Waal, model z 2011 roku, który na szczęście dla mnie można zdobyć w niewielkich kosztach ;), nie zyskał statusu
rarytasu, a powinien bo jest MEGA(y)
Thumb_021 Jan de Waal.JPG
DSC_0305.jpg
DSC_0308.jpg
DSC_0310.jpg
DSC_0311.jpg
DSC_0312.jpg
DSC_0314.jpg
DSC_0333.JPG
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny, komentarze i rady ;), prędzej czy później do niektórych się dostosuję.
Dużo z Was w swoich zbiorach tworzy podkolekcję różnych rodzajów, czy to marek, przewoźnika, bądź też rodzaju pojazdu/zestawu.
Ja postanowiłem stworzyć ze względu na miasto z którego pochodzi operator, Ci którzy oglądają moje autobusy wiedzą że to będzie Hamburg ;)
Kilka modeli Wam już pokazałem, i teraz przy okazji prezentacji nowych będę ja przypominał również.
Każda z prezentacji z Hamburga będzie poprzedzona skrótem HH+numer kolejny.
Dzisiaj niezwykła rzadkość z AWM, Daf XF 105 oraz wcześniej pokazane modele Volvo i Actrosa ze spedycji Frank Wulf.
HH 01,02 i 03

DSC_0269.jpg
DSC_0272.jpg
DSC_0274.jpg
DSC_0275.jpg
DSC_0277.jpg
DSC_0279.jpg
DSC_0283.jpg
DSC_0285.jpg
DSC_0287.jpg