• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie,
fajnie że się Wam podoba, dzięki za komentarze ;), obiecuję Was jeszcze kilka razy zaskoczyć, ale na razie muszę odrobić zaległości oldtimerowe ;)
Niektóre modele ponownie fotografuję w świetle dziennym, a niektóre będą z namiotu.
Dziś ostatnia Scania jedynka w mojej kolekcji (na razie), model w barwach spedycji Freund, chyba każdy z Was kiedyś coś z nich posiadał,
Na pierwszy ogień zdjęcie skradzione ze strony spedytora, potem model w wykonaniu Albedo, a na koniec grupowe.
HF_19.07.13_X_E6251.jpg
DSC_0850.jpg
DSC_0851.jpg
DSC_0853.jpg
DSC_0854.jpg
DSC_0857.jpg
DSC_0825.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie,
dzisiaj druga zaległa scania "z namiotu", model 143 ,produkcja herpy. Byłem przekonany że kupiłem nieświadomie składaka, ponieważ ciągnik
jest z browarów Forst, a naczepa ze spedycji Kirn. Przewertowałem wszystkie znane mi indeksy herpy, i wyszło że jednak taki model
był wypuszczony ;)
Miłego oglądania.
DSC_0650.jpg
DSC_0652.jpg
DSC_0653.jpg
DSC_0655.jpg
DSC_0657.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Aś Panie tego nawrzucał . Więcej ode mnie :D Jedziemy od początku .Ta trzy osiowa scania Simon Loos ma kapitalne malowanie . Fajnie ją z tymi chłodniami zestawiłeś , aczkolwiek ja ją cały czas widzę na tematach kontenerowych . Premium z Bolk-a bardzo fajne i sam je posiadam . W sumie to chyba jedyny model taki "cywilizowany" w barwach tego przewoźnika ciężkich rzeczy . Scania od Toten pięknie się prezentuje i piękną ma konfigurację . Model typowo skandynawski . Scania od Gschwend jak dla mnie cudo . Kapitalne zestawienie kolorów . Do mnie to bardzo przemawia . Jedynka od freund z silo fajna , a nawet bardzo fajna . Z tej prezentacji najbardziej mi się to grupowe foto spodobało . W ten sposób dotarliśmy do ostatniego modelu . Scania 2 serii w tej zieleni bardzo mi leży . Bardzo urokliwy model .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Aś Panie tego nawrzucał . Więcej ode mnie :D Jedziemy od początku .Ta trzy osiowa scania Simon Loos ma kapitalne malowanie . Fajnie ją z tymi chłodniami zestawiłeś , aczkolwiek ja ją cały czas widzę na tematach kontenerowych . Premium z Bolk-a bardzo fajne i sam je posiadam . W sumie to chyba jedyny model taki "cywilizowany" w barwach tego przewoźnika ciężkich rzeczy . Scania od Toten pięknie się prezentuje i piękną ma konfigurację . Model typowo skandynawski . Scania od Gschwend jak dla mnie cudo . Kapitalne zestawienie kolorów . Do mnie to bardzo przemawia . Jedynka od freund z silo fajna , a nawet bardzo fajna . Z tej prezentacji najbardziej mi się to grupowe foto spodobało . W ten sposób dotarliśmy do ostatniego modelu . Scania 2 serii w tej zieleni bardzo mi leży . Bardzo urokliwy model .
Dzięki ;), myślałem tego Loosa z kontenerem zestawić, ale na zdjęciach oryginałów tylko chłodnie i silosy, a kontenerów się tu jeszcze naooglądacie ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie,
dzięki za komentarze, dzisiaj żeby nie było że tylko same scanie, będzie dla odmiany scania ;)
Póki macie w pamięci rewelacyjnego gschwenda wrzucę coś w podobnych kolorkach,
zdjęcie oryginału skradzione z sieci;
scania-r560-tl-hefter-spedition-76057.jpg


oraz model herpy, z troszkę inną naczepą, jak na razie chyba jedyną tego typu w ofercie herpy.

DSC_1402.jpg
DSC_1405.jpg
DSC_1407.jpg
DSC_1411.jpg
DSC_1413.jpg
DSC_1416.jpg


No i zestawienie któremu nie mogłem się oprzeć, niby generacja 09 i 13, odwrotnie pomalowany grill, ale śmiało mogłyby stać na jednej
bazie.
DSC_1417.jpg