• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Witajcie,
dzięki za docenienia i komentarze ;)
Chwilowy brak internetu i troszkę wolnego czasu zainwestowałem w podszlifowanie warsztatu zdjęciowego, co prawda nie poszłem w plener,
ale podarowałem sobie namiot i zdjęcia są robione tylko przy wykorzystaniu naturalnego światła, kilka modeli które zrobiłem w namiocie i nie
wyszły tragicznie oczywiście Wam pokażę, ale każdy nowo zakupiony już będzie fotografowany w dzień.
Scania R400 Simon Loos, model na który poluję długo ale z miernymi skutkami, na allegro udało mi się kupić "konika", i dopóki mu nie
zdobędę naczepy albo kompletnego modelu,chciałem Wam przedstawić moją interpretację z naczepami pożyczonymi od innych modeli.
DSC_1466.jpg
DSC_1468.jpg
DSC_1470.jpg
DSC_1490.jpg
DSC_1491.jpg
DSC_1492.jpg
DSC_1493.jpg


Oczywiście w naczepach nie wymieniałem kół, żeby to jeszcze bardziej urealniać ;) Osobiście bardziej mi siada Klappenecker.
Fotki robione w świetle pokojowym, jako drugi model Renault Premium Bolk, tym razem fotki w słońcu.

DSC_1380.jpg
DSC_1382.jpg
DSC_1383.jpg
DSC_1384.jpg
DSC_1386.jpg
DSC_1387.jpg
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
ale Scanii w tym malowaniu jeszcze nie widziałem.
Oj tam, oj tam, starzejesz się Panie kolego... Oglądałeś ją w moim temacie na 111 stronie KLIK i nawet ją komentowałeś na następnej stronie właśnie tu-klik.
A wracając do modeli to zarówno Scania jak i Premiumka są świetnie zrobione, a i zdjęcia bardzo dobre. (y)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
Oj tam, oj tam, starzejesz się Panie kolego... Oglądałeś ją w moim temacie na 111 stronie KLIK i nawet ją komentowałeś na następnej stronie właśnie tu-klik.
A wracając do modeli to zarówno Scania jak i Premiumka są świetnie zrobione, a i zdjęcia bardzo dobre. (y)
Ale to było w 2015 roku to po pierwsze a po drugie to był inny zestaw... inne malowanie.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Oj tam, oj tam, starzejesz się Panie kolego... Oglądałeś ją w moim temacie na 111 stronie KLIK i nawet ją komentowałeś na następnej stronie właśnie tu-klik.
A wracając do modeli to zarówno Scania jak i Premiumka są świetnie zrobione, a i zdjęcia bardzo dobre. (y)
Jak Ty to napisałeś, to znaczy że chyba idę w dobrą stronę ;)
A ta Twoja scania ze 111 strony to nawet ma serduszko ode mnie;), jeżeli chodzi o konkrety to jest to model z 2011 roku,
wydany w ilości 1000 szt.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Witajcie,
Dziękuję za wpisy i oceny, tak jak i Wy uważam ze trzyosiowa scania "to jest to".
A jak podrasować coś co już jest super?, myślę że rasowe szwedzkie malowanie i napis na naczepie "Scania V8 Rules" powinno wystarczyć ;)
Najpierw oryginał;
f276cab4aeb4a0445e82e4050245ccad.jpg


A teraz prawie oryginał, fotki w półcieniu i w słońcu;

DSC_1311.jpg
DSC_1312.jpg
DSC_1313.jpg
DSC_1316.jpg
DSC_1388.JPG
DSC_1391.JPG
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Proponowałbym chromy lub szare felgi i czerwone piasty, będzie naprawdę super.
Dziękuję Ci za sugestię, na pewno słuszną, jest to przeróbka która nie ingeruje w model, bo bardzo łatwo to "odkręcić"
więc jak kiedyś takie koła zdobędę to się pochwalę;)
Zasadniczo staram się nie ingerować w modele, zwłaszcza te droższe, a ceny tego zaczynają się od 80 euro :/
Nie ukrywam że mi się go udało zdobyć taniej ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Bardzo ciekawy jest ten zestaw. Jedyne co boli to lenistwo i nygusostwo Herpy. Żeby w tak pięknie i szczegółowo wymalowanym modelu dać taką ohydną tylną belkę???:eek::eek::eek: To jest tragedia... A cena modelu jak za "full wypas"... o_O