• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jens Bode klasa sama w sobie. Jak zwykle jest tutaj na co popatrzeć. Ja już kilka mam i chyba mi na razie wystarczy. :ROFL: Jeśli chodzi o Scanie z kontenerami, to podobają mi się bardzo modele w takich konfiguracjach, jednak tutaj jak na serię specjalną, to Herpa mogła się bardziej postarać.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witam,
dzięki za docenienia i komentarze;)
Niedawno prezentowałem Dafa XF 95 Jan De Rijk zakupionego od Wojtka (FH-12), i przy okazji złożyłem obietnicę że dokupię mu towarzystwo.
Daf XF 105 SSC od AWM, generalnie w tym przypadku jestem bardzo mile zaskoczony jakością, bardzo porządnie pomalowany i nic mu nie odpada.
Może jest troszkę bardziej kanciasty niż wypust Herpy, ale malowanie bardzo skrzętnie to maskuje.
DSC_1254.jpg
DSC_1257.jpg
DSC_1262.jpg
DSC_1265.jpg
DSC_1272.JPG
DSC_1268.jpg
DSC_1270.jpg
DSC_1271.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Model fajny , ale jednak tych malowanych lamp na górze i tego wydłużonego podwozia przeżyć nie mogę . Trzeba jednak pochwalić AWM za naczepę . Bardziej mi się podoba niż herpowska .
Tak racja, o lampach zapomniałem wspomnieć, jak i o przedłużonym podwoziu, zastanawiałem się jeszcze nad XF 106, jednak po obejrzeniu zdjęć wykonanie AWM odpada w jakimkolwiek malowaniu ;) Tutaj jeszcze być może zobaczycie Magnum w barwach
tej firmy ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Całkowicie zgadzam się z Bartkiem te lampy i podwozie nie udały się AWM w tym modelu:(ale naczepa prezentuje się rewelacyjnie(y)
Złotym środkiem byłaby sytuacja gdyby herpa robiła ciągniki, a AWM naczepy ;), Ogromna szkoda że firma która doskonale czuje rynek jeżeli chodzi o malowania, nie przykłada się do realizmu i stosuje zbyt dużo uproszczeń.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie,
Jest prawie pierwsza w nocy, chwilę temu wróciłem z pracy, więc jak widzicie z fotkami w świetle dziennym u mnie krucho :/
Dzisiaj taka nowość którą nikomu nie pokrzyżuję planów kolejnych prezentacji, ponieważ kto go ma, to już go wrzucił.
Volvo FH4 performance edition, pozycja obowiązkowa każdego kolekcjonera, można kupić solówkę i kombinować z naczepą,
ja wybrałem wersję dla leniwych ;) Model przepiękny.
DSC_1038.jpg
DSC_1040.jpg
DSC_1042.jpg
DSC_1043.jpg
DSC_1044.jpg
DSC_1046.jpg
DSC_1047.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Czy aby na pewno ;)
Model jest faktycznie piękny i podziwiam za chęć zrobienia sesji o tej godzinie i w dodatku po powrocie z pracy (y)
Po powrocie z pracy to ja tylko fotki wrzuciłem ;), mam jeszcze kilka modeli zrobionych w namiocie, a zanim zacznę eksperymentować
z innymi metodami, to wrzucam to co zrobiłem wcześniej.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Witajcie,
dzięki za docenienia i komentarze, nawet nie przypuszczałem że model tyle razy pokazywany wciąż wzbudza zainteresowanie i pozytywne reakcje;)
Więc pokażę go jeszcze raz :p.
Oczywiście żartowałem, dzisiaj kolejny "czarnuch" z mojej kolekcji, Daf XF 105 Andreas Poppelmann ,
Model wydany w 2007 roku w ilości 450 szt., jako jedyny z czarnym silosem, pozostałe były z żółtymi, a więc możemy mówić o takim mini rarytasie.
DSC_0884.jpg
DSC_0886.jpg
DSC_0887.jpg
DSC_0889.jpg
DSC_0892.jpg


na koniec mała improwizacja ;)

DSC_1308.JPG