• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Melmer'a tak jak wspomniałeś należy mieć i pewnie większość grona ma lub miała. Vogel, swego czasu rozmyślałem nad kolekcjonowaniem ale szybki rachunek sprowadził mnie na ziemię. Podoba mi się różnorodność konfiguracji tego przewoźnika.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie,
dzięki za oceny i komentarze, dzisiaj Scania CS20 Wolter Koops.
Stylistycznie ostatnie wcielenie Scanii mi się nie bardzo podoba, uważam że R09 i R13 mają dużo więcej stylu i polotu.


DSC_0380.jpg
DSC_0382.jpg
DSC_0384.jpg
DSC_0387.jpg
DSC_0388.jpg
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
A mnie się podoba to wcielenie Scani ;) Ale wiadomo, ile ludzi tyle opini i dobrze że każdy ma inny gust bo świat byłby nudny :) No i ten zestaw z tandemem przypada mi do gustu, w ogóle to barwy Waltera świetnie się prezentują (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Wolter bardzo fajny i przyjemny dla oka model . Ciekawa jest ta konfiguracja , aczkolwiek przychylam sie do zdania że poprzednie generacje ciekawiej się w tym malowaniu prezentoły . Jeśli chodzi o przewoźników z Austrii to są to same delicje . Obie firmy mają wiele ciekawych aut i świetnych malowaniach . Warto je sobie zbierać bo mocno oczy cieszą .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie,
przepraszam że tak szybko, miałem całkiem inne plany, ale pogoda mi je pokrzyżowała:/
Z drugiej strony te modele powinny być jeden po drugim pokazane ;)
Scania 141 Wolter Koops Herpa.

DSC_1100.jpg
DSC_1101.jpg
DSC_1104.jpg
DSC_1108.jpg
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Scania S Wolter Koops jest świetnym modelem pomimo swojej skromności. Barwy Koopsa są super i moim zdaniem najlepiej prezentują się właśnie na Scanii S. Na plus piasty w kołach w innym kolorze czyli oddzielne. To samo mogę powiedzieć o Scanii 141 tzw. "jedynce" :D na plus koła. Malowanie wygląda równie pięknie co na Scanii S. "Pierwsza generacja" Scanii ma to do siebie, że lampy są okrąglutkie i ekstra się prezentują. Tablica na dachu dodaje smaczku. Sama naczepa jest ładnie zrobiona, podobają mi się te grafiki. Ale raczej jeżeli ja wszedł bym w Koopsa to wrzucił bym do każdego modelu "customową" beleczkę do naczepy zrobioną profilu hips.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Volvo od Kruse to model z potencjałem i trochę szkoda, że Herpa połączyła go z najgorszą możliwa naczepą. Chociaż wykonaną dosyć dobrze. Zdecydowanie wszelakie puszki dużo lepiej do niego pasują. :) Koops to klasyka, tutaj jednak zdecydowanie poczciwa jedynka bije na głowę mocarną Skę.