• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie dzięki za wpisy i oceny ;)
Dzisiaj pokażę Wam model który kupiłem z powodu miasta w którym znajduje się siedziba jego spedycji.
Bamberg, piękne zabytkowe miasto na południu Niemiec, spędziłem tam kilka fajnych tygodni u znajomych, polecam je odwiedzić w czasie
odpustu "sandkerwa" i napić się do golonka ich wędzonego piwa ;)
Volvo FH 12 FL Herbst Bamberg z Herpy,
malowanie proste a jednocześnie przyciągające uwagę.

DSC_0671.jpg
DSC_0672.jpg
DSC_0673.jpg
DSC_0674.jpg
DSC_0675.jpg
DSC_0677.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Malowanie tego zestawu rzeczywiście przyciąga wzrok. Połączenie pomarańczu z niebieskim daje świetny efekt. Dwukolorowe felgi też robią tu świetną robotę. Nie podoba mi się tylko pomarańczowy tuning świateł w naczepie.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie,
tradycyjne dzięki za wpisy w wątku;), dzisiaj znowu Holandia wraz z ich dobrem narodowym, i nie chodzi mi o legalną marychę ;)
Daf CF 85 SC herpa.

DSC_0709.jpg
DSC_0711.jpg
DSC_0712.jpg
DSC_0714.jpg
DSC_0716.jpg
DSC_0717.jpg


No i na koniec "kolorowy zawrót głowy" ;), miłego oglądania.

DSC_0708.jpg
DSC_0707.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.673 67 1
Jeden z moim ulubionych CF-ów w skali , a jeszcze go nie mam . Fajne malowanie połączone z małymi kołami to jest to . Trzeba przyznać że z większym kabinowo bratem wspaniale się prezentuje . Bardzo dobry pomysł na takie połączenie to jest .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
CF to nieczęsty gość w kolekcjach, a już na małych kołach to wielka rzadkość. Barwy też bardzo ciekawe i podobają mi się. Gratuluję posiadania.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie
dzięki za wpisy;), dzisiaj prezentowana już w wątku Scania od Maxa, ale tym razem w prawidłowych już aranżacjach,
dla niej przeznaczyłem Maersk, drugi będzie zapięty za inny ciągnik, ale o tym w następnej prezentacji, a korzystając z okazji
fotki z obydwoma, kontenery z igry są super.Polskie blachy zostawiłem jako pamiątkę po poprzednim właścicielu, mi nie przeszkadzają ;)
Miłego oglądania.

DSC_0749.jpg
DSC_0750.jpg
DSC_0752.jpg
DSC_0753.jpg
DSC_0754.jpg
DSC_0755.jpg
DSC_0756.jpg