• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Ja jak wchodzę na forum a widzę , że Tomek coś wrzucił, to najpierw idę po alkohol. :ROFL::ROFL::ROFL: Naczepa widzę w wersji TOP od tego producenta. Szkoda, że puszka w starszej jakości wykonania... Ogólnie zestaw naprawdę piękny i sam takiego chętnie bym przygarnął. :D
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Wracamy na stary kontynent, Dornbierer, spedycja dla bogatych, chyba że się kupuje na bierząco ;)
Dzisiaj taki pojedynczy (chyba:niepewny:) wybryk z mojej strony, na decyzję zakupu wpłynęło posiadanie już w kolekcji jednego "bydlaka" ze Szwajcarii,
co prawda w innych barwach ale również z branży recyklingowej.
Zdjęcie oryginału z Pinteresta.
aaaaa111.jpg
DSC_0201.jpg
DSC_0203.jpg
DSC_0206.jpg
DSC_0210.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Dornbierer... :) To już po chłopie... :ROFL::ROFL::ROFL: Najgorzej kupić jeden, ale jeszcze jest nadzieja... Ja się "opamiętałem" po trzech... :ROFL::ROFL::ROFL:
Świetne malowanie i bardzo ciekawe konfiguracje chyba wszystkich modeli zrobionych przez Herpę w tych barwach... Jedno jest pewne - tańszy już nie będzie! :ROFL:
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Druga nowość z Herpy, w zasadzie Rafał @Coyote pokazał wszystko co najlepsze w tych modelach, więc ja się tylko ograniczę
do kilku poglądowych fotek, a żeby się nie powtarzać to wrzuciłem mu nową puszkę PT-Trains.
DSC_0200.jpg
DSC_0202.jpg
DSC_0203.jpg
DSC_0204.jpg
DSC_0206.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.965 2 0
Tomek znowu lecisz ostro z tymi prezentacjami;)Scania wygląda super w tym malowaniu i konfiguracji no i te trzy osie robią wrażenie(y)Volvo również swietne dzięki malowaniu i tej naczepie do samodzielnego załadunku(y)gratuluję takich nabytków.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3