• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Ostatnimi czasy wchodząc do Ciebie to nie zastanawiam się CZY będzie jakiś nieznany mi model, tylko JAKI... :ROFL::ROFL::ROFL: Kolejny świetny nabytek. W duecie bardzo ciekawie, ale SK-cza ciężko będzie pobić w kolejnych fotkach "rodzinnych"... :D
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Jest okres świąt, czas na wspomnienia i refleksje. Ostatnio sięgnąłem pamięcią wstecz, a jako że jestem w wieku 40 mocno +, więc zacząłem sobie wspominać o co ciężko było w PRL-u przed świętami...:niepewny:, najprostsza odpowiedź brzmi oczywiście; o wszystko;), mi jednak najbardziej utkwiły
w pamięci pomarańcze..., pamiętam jak w dzienniku oznajmiano iż właśnie wpłynął do portu statek z Kuby z setkami ton tego owocu,
i codzienna poczta pantoflowa...gdzie je rzucili ?, gdzie już nie ma ?, gdzie jeszcze nie było?. Jakimś cudem zawsze się coś tam udało zdobyć;)
Natomiast dzisiejsze święta kojarzą mi się przede wszystkim z ogromną górą śmieci do zutylizowania po ich zakończeniu, i oczekiwaniu na
otwarcie centrów handlowych, bo przecież trzeba robić zapasy na nowy rok:eek:.
Dzisiaj taka prezentacja łączona, "pomarańczki" z minionego okresu gotowe do posprzątania współczesnego syfu..;)
Wszystkim moim gościom życzę wesołych świąt(y)

DSC_0187.jpg
DSC_0189.jpg
DSC_0191.jpg
DSC_0193.jpg
DSC_0195.jpg
DSC_0197.jpg
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Oj Tomku Twoja refleksja jak najbardziej na czasie i pomimo wieku troszkę poniżej 40 uważam za bardzo słuszne Twoje słowa (y) A jeśli chodzi o modele to oba mu się podobają i oby jak najmniej było tego syfu do sprzątania po świętach :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dawno nie było nic z Hamburga, więc pora coś wrzucić.
Borje Jonsson, spedytor ze Szwecji ale ma wiele oddziałów w Europie, istnieje od dawna wszakże można kupić w modelu Scanię 111
miejsce stacjonowania pojazdu można rozszyfrować po fladze na kabinie oraz nazwie miasta nad kabiną.
Moja ma flagę Szwecji krzyżującą się niemiecką oraz Hamburg na wyświetlaczu ;)
Na zlecenie szwedzkiego sklepu powstała wersja trzyosiowa która już osiąga niezłe ceny na e-bay, a w styczniu jest zapowiedziane Volvo
w limitowanej wersji tego przewoźnika, coś czuję że popłynę...o_O
HH-29 Scania Borje Jonsson Hamburg
https://carbonev8.skyrock.com/33288...nsson-Transport-Suede-Agence-Allemande-d.html

3328819782_2_3_G3I5U2Wz.jpg
DSC_0174.jpg
DSC_0175.jpg
DSC_0177.jpg
DSC_0178.jpg
DSC_0185.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
No to kilka prezentacji mnie niestety ominęło jak nie mam pojęcia :(
Daf kapitalny i już wiadomo kto i gdzie i kiedy :) :) :)
Skoda na trilexach bardzo fajnie wygląda tylko te opony ciut za duże , Man F8 świetne detale, mam F8 śmieciarkę ale nigdy mi się nie trafiła z takimi detalami.
Scania mimo że zupełnie inna liga też mi się bardzo podoba (y)(y)(y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Ciekawy model, sam czarny zderzak jest tutaj już interesujący. Pomimo że jest właśnie czarny, to rzadko można było do tej pory spotkać taki model. Fajnie to kontrastuje z malowaniem kabiny. Ogólnie Herpa się postarała, ładne odzwierciedlenie względem oryginału.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Trochę się "rozświętowałem" :D i znów zaniedbałem forum...
Świetne masz te śmieciarki i Skoda ze zmienionymi kołami jest GENIALNA. Też sobie ostatnio taką kupiłem , ale moja jest zarejestrowana na nowosądeckich numerach...
Scania w "butelkowej zieleni" - słowa mojej żony :ROFL:, wygląda GENIALNIE! Patent z flagami i nazwami miast na kabinie bardzo ciekawa i pomysłowa. Super miniatura!