• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Jak zobaczyłem zdjęcia tego Wikinga, pomyślałem - szału nie ma , ale koła to jest sztos!!! Mocno się rozczarowałem, czytając opis do końca... :confused: Jedyny plus, to podmalowane elementy kabiny.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejna pozycja z Hamburga, najnowsza Scania CS20 acargo w wersji ciągnika do gabarytów.
Mój pomysł na nią zaczerpnąłem z internetu, niestety teraz nie mogę się do tego zdjęcia dokopać, autobus oczywiście z Hamburger Hochbahn ;)
Naczepa pożyczona od renówki Franz Bracht.
W zapowiedziach jest trzecia Scania tego przewoźnika:D
HH-22 Scania CS20 8x4 acargo.
DSC_0064.jpg
DSC_0066.jpg
DSC_0068.jpg
DSC_0071.jpg
DSC_0075.jpg
DSC_0077.jpg
DSC_0079.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Witajcie , dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj taki składak, który w zamyśle miał udawać Hoyera, ale z braku szybko dostępnych tankpuszek z tym logiem skończył ze zwykłym kontenerem,
myślę że nawet lepiej wypadł ;)
Poszukując inspiracji natrafiłem na piękną fotkę z polskim akcentem;
https://flic.kr/p/2hrqrFY
A teraz moja propozycja zagospodarowania pięknej trzyosiowej francuzki ;)
DSC_0076.jpg
DSC_0077.jpg
DSC_0078.jpg
DSC_0079.jpg
DSC_0082.jpg
DSC_0083.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Tydzień urlopu, i znów zaległości... Widzę, że "brniesz" w Acargo... ;) Jest trochę zazdrości , piękne są te Scanie... To teraz może jakiś "grubszy" ładunek i pilot do tego? :ROFL: Renault ładnie Ci się zgrał z tym TALem. Małe logo na "czole" i zestaw firmowy gotowy. :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Niedawno pokazywałem rzadki model Scanii 140 w barwach spedycji Loosmann z Hamburga, a jako że zbieranie Rasmussena mam prawie zakończone, to postanowiłem że youngtimery z Hamburga w barwach czerwono niebieskich idą na następny strzał,nie tylko loosmann
ale i Paul H. Schult czy też Otto Nilson mają identyczne barwy i są z HH.
Niektóre modele zalegają na aukcjach, a na niektóre trzeba polować i wybulić jak za nowość herpy, do tych drugich należy prezentowany dziś
Man którego o dziwo wylicytowałem za 16,50 na naszym allegro, a na e-bay 25-30 euro trzeba dać jak akurat jest :)
HH-23 Man F8 Loosmann, Herpa
DSC_0076.jpg
DSC_0078.jpg
DSC_0082.jpg