• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Świetny kawał maszyny! :) Też sobie pomyślałem w pierwszej chwili - już nie maił co załadować... :ROFL::ROFL::ROFL: Model na pewno urozmaici każdą kolekcję tym bardziej, że nie jest łatwy do zdobycia...
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.527 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
AWM..., było i ni ma:(, trochę są sobie sami winni, bo jakościowo można im było dużo zarzucić, niemniej jednak kilka modeli meli całkiem fajnych.
Decyzja o zamknięciu działalności przypomniała mi o kilku planowanych zakupach.
Magnumka Vepex z puszką Kline,którą zawsze chciałem postawić koło tej z Jan de Rijk.
http://www.olafs-fotoseite.de/And549.html
HR101-Renault-Magnum-Mod-02-20-ft-Containersattelz-NYK-Vepex.jpg
DSC_0081.jpg
DSC_0084.jpg
DSC_0087.jpg
DSC_0090.jpg
DSC_0093.jpg
DSC_0095.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Podzieliłeś się właśnie dość kiepską wiadomością dla nas... :ostrozny: Kolejna firma, która kończy działalność a to oznacza jeszcze mniejszą konkurencję wśród producentów pojazdów w H0, a co za tym idzie - jeszcze wyższe ceny nowych wypustów... Największym plusem tej firmy była ogromna różnorodność malowań , szczególnie jeżeli chodzi o małe firmy transportowe i wielokrotnie nawet ta kiepska jakość wynagradzana była właśnie pięknie zrobionym kontenerem, lub niejednokrotnie ciekawymi konstrukcjami...
Bardzo ciekawe Magnum w Niderlandzkich barwach a do tego z Rotterdamu. Ciekawe porównanie z De Rijk-e
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.527 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj model który zakupiłem z ciekawości. Wiking, firma-cudak, XXI wiek oni robią modele z form którymi się jeszcze w hitlerjugend bawili:LOL:,
a jednocześnie potrafią też zrobić modele współczesnych pojazdów w bardzo dobrej jakości, a na pewno lepszej niż AWM.
Przeglądając setki ofert aukcyjnych moją uwagę przykuły dwa samochody, dzisiaj pierwszy z nich czyli Volvo F89, byłem przekonany że oni odkurzyli
starą formę Herpa/Albedo, ale na zdjęciach porównawczych z modelem Albedo mam poważne wątpliwości.
Model sam z siebie mi się podoba i nie żałuję zakupu, oryginalne koła Wikinga wymieniłem na trileksy VK-Modelle.
DSC_0065.jpg
DSC_0066.jpg
DSC_0068.jpg
DSC_0072.jpg
DSC_0075.jpg
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Stare ale jare, zmiana kół na duży plus. Nie przepadam za starymi wyrobami, ale te prezentują się fajnie, żółtka widzę po raz pierwszy. Co do Wikinga to obecne produkty są świetne, chociaż kiedyś pojedyncze sztuki też udawało im się zrobić dobrze. Porównując nowego Wikinga do upadłego AWM-u to jest przepaść ogromna na korzyść tego pierwszego. Ale się rozpisałem ufff. Na podsumowanie: w parze jak i osobno super (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Wiking zrobił swoją formę dla tego Volvo F89. Wygląda całkiem dobrze. Szkoda tylko, że robiąc nowy model nie pomyśleli o przezroczystych światłach. W sumie to bardzo ciekawy zestaw budowlany.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.527 68 0
Jako że mam świra na punkcie wywrotek to ta mi się bardzo podoba i będę musiał się za takim rozejrzeć . Dodatkowo muszę się przyznać że nie mam żadnego modelu tego Volvo ..
No to trochę wstyd Panie Bartku;) 270 stron wątku i żadnego "bunkra"?
Proszę się poprawić;), ja mam zamiar jeszcze dokupić Olsona do kompletu, ma krótką kabinę, więc też będzie ciekawostką.