• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Prezentuje się świetnie, kolejny kraj wyznaczający trendy malowań w transporcie kołowym. Trzymam kciuki za powodzenie w poszerzaniu kolekcji tego przewoźnika.
Zasadniczo mi wiele do zebrania nie zostało; F90 z cysterną z Albedo, F90 z cysterną z Herpy i TGX z cysterną od AWM, cała nadzieja w Herpie
jeżeli chodzi o jakieś nowe opracowania...
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Jak dla mnie model bardzo fajny tylko tak jak powiedziałeś to podwozie jest okropne . Pasuje tylko do typowych Skandynawskich konfiguracji gdzie jest długa rama . W tym przypadku fajnie by to wyglądało jakby kabine przełożyć na podwozie herpy . Ogólnie bardzo fajny model i mi się podoba .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj trochę archeologii, kolejna spedycja z Hamburga; VOTG, zawsze byłem przekonany że istnieje tylko VTG, szperałem trochę w sieci,
i nie jestem Wam niestety w stanie powiedzieć na czym polega różnica, może Wy coś więcej jesteście w stanie podpowiedzieć...
Z fotką oryginału też łatwo nie jest, wykopałem taką najbardziej zbliżoną.
Herpa wypuściła trochę tych modeli w oznaczeniach i VTG i VOTG, najciężej dostać Scanię R0'4 ;)
HH17 Scania r 0'4 z tankpuszką VOTG model z roku 2007.
http://buzzybeeforum.nl/viewtopic.php?f=256&t=28439
D70_43557.jpg
DSC_0076.jpg
DSC_0077.jpg
DSC_0078.jpg
DSC_0079.jpg
DSC_0080.jpg
DSC_0082.jpg
DSC_0085.jpg
 
Reakcje
10.765 67 1
Jakbym miał kasę i okazję to be wahania bym sobie to volvo sprawił . Bardzo fajnie się prezentuje . W tym tygodniu mijałem się z takim , tylko w 3 osiach i dalej w temacie kontenerowym działa . Tylko jeszcze mała poprawka bo to FH 2 generacji nie trzeciej .