• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Bardzo ciekawy zestaw. Po pierwsze: Najmocniejsza wersja tego Volvo - 750 KM. Po drugie: najdłuższy kontener w standardzie Europejskim , z ładnie (jak na Herpę) wykonanym tyłem. Po trzecie, NAJLEPSZE - góra „puszki”. Nawet Athearn nie robi takich oznaczeń...
FD8864CB-ADBF-4F05-80EB-EDF0ACE4DB77.jpeg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Bardzo ciekawy zestaw. Po pierwsze: Najmocniejsza wersja tego Volvo - 750 KM. Po drugie: najdłuższy kontener w standardzie Europejskim , z ładnie (jak na Herpę) wykonanym tyłem. Po trzecie, NAJLEPSZE - góra „puszki”. Nawet Athearn nie robi takich oznaczeń... Zobacz załącznik 720020
To prawda(y), nawet miałem ujęcie od góry zrobione ale się ostrość na koniu poszła paść i nie wstawiłem.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
To prawda(y), nawet miałem ujęcie od góry zrobione ale się ostrość na koniu poszła paść i nie wstawiłem.
Przepraszam , że wstawiam zdj. w Twoim temacie. Ten kontener jest naprawdę wart uwagi. Umieszczono na nim wszystkie „dane” , potrzebne operatorowi suwnicy. Po szybkiej analizie moich zasobów - jest to najlepiej zrobiona „puszka” Herpy w historii firmy.