• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Bardzo ciekawy model. Parę razy już widziałem. Zastanawia mnie, dlaczego w 1:1 nie zastosowano trzech osi? Taki kontener może ważyć nawet 30 ton... Na pewno wart posiadania i po Twojej prezentacji ładuje na mojej liście zakupowej (długiej liście ).
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Bardzo ciekawy model. Parę razy już widziałem. Zastanawia mnie, dlaczego w 1:1 nie zastosowano trzech osi? Taki kontener może ważyć nawet 30 ton... Na pewno wart posiadania i po Twojej prezentacji ładuje na mojej liście zakupowej (długiej liście ).
Przeglądałem zdjęcia oryginałów, i naprawdę ciężko znaleźć coś na trzech osiach, dosyć to nietypowe jak na taką branżę...
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Przeglądałem zdjęcia oryginałów, i naprawdę ciężko znaleźć coś na trzech osiach, dosyć to nietypowe jak na taką branżę...
Ten Mercedes "służył" w tej firmie ok. 10 lat temu. Myślę, że jeszcze dekadę temu nie podchodzono aż tak bardzo do "wagi" jak obecnie. Druga sprawa, przykład z mojej firmy (Austria!). Co tydzień przyjeżdża ciężarówka z zaprzyjaźnionej firmy, przeładowana ZAWSZE o ok. 4 - 5 ton!!! 2020 rok... :ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Ten Mercedes "służył" w tej firmie ok. 10 lat temu. Myślę, że jeszcze dekadę temu nie podchodzono aż tak bardzo do "wagi" jak obecnie. Druga sprawa, przykład z mojej firmy (Austria!). Co tydzień przyjeżdża ciężarówka z zaprzyjaźnionej firmy, przeładowana ZAWSZE o ok. 4 - 5 ton!!! 2020 rok... :ROFL::ROFL::ROFL:
Czyli jak i u nas, unia to unia;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Małe sprostowanie do poprzedniej prezentacji, powinna nosić podtytuł ; HH15,
więc żeby się w tym nie pogubić dzisiaj kolejny ciężki do upolowania Actros trójka z Hamburga, oczywiście z puszką ;)
HH-16 Actros MP3 Hose Hamburg
https://www.fahrzeugbilder.de/bild/.../16252/actros-mp3-1844-der-hose-spediton.html
actros-mp3-1844-hose-spediton-16252.jpg
DSC_0070.jpg
DSC_0072.jpg
DSC_0073.jpg
DSC_0076.jpg
DSC_0078.jpg


A teraz fotek kilka pod tytułem; "Alles Actros Aus Hamburg" ;)

DSC_0063.jpg
DSC_0064.jpg
DSC_0068.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Duże serducho! :love: Też jestem szczęśliwym posiadaczem tego modelu. :D Odkryłem go końcem tamtego roku, dokładnie w momencie kupna. :ROFL: Z tego co wiem, jest limitowany. Muszę "poszperać" u siebie i zobaczyć jak bardzo. Świetny zakup i puszka zrobiona na dość dobrym poziomie (mówimy o standardach Herpy :ROFL:). Kontener identyczny jak z zestawu DAF - Willi Betz ale ku mojej ogromnej radości , z innym numerem... :)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.486 158 2
Fotka rodzinna robi wrażenie. Actros pierwsza klasa, ale na fotce 1:1 jest MP3 a model to MP2.
Jeśli mogę podpowiedzieć to najszybciej odróżnisz MP2 od MP3 po blendzie. Blenda w MP2 jest prosta, a w nowszej wersji już wygląda inaczej dzięki np. chromowanemu elementowi po środku. A gdyby blendy nie było, to mają inne grille, MP3 ma bardziej uśmiechnięty no i inne detale lusterek.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Bardzo ciekawy model, skromny ale takie lubie najbardziej. Bardzo często widywałem ich auta bywając właśnie w Hamburgu. Nie wiem czy czasem jakieś bazy nie mają pod A7 jadąc w kierunku mostu Köhlbrandbrücke ale mogę się mylić co do miejsca.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Witajcie , dzięki za oceny i komentarze:)
Ostatnio sporo się mówi o higienie, dezynfekcji, sterylności ..., wiadomo, koronawirus każdemu zdeorganizował życie w taki czy inny sposób.
Czytałem artykuł o właściwościach bakteriobójczych srebra, i od jakiegoś czasu licytuję modele tylko w srebrnych opakowaniach:LOL:,
a dzisiejsza Scania ma do tego jeszcze srebrny grill więc to już taka super sterylna prezentacja;), na ostatniej fotce z bliźniaczym modelem już kiedyś pokazywanym.
DSC_0082.jpg
DSC_0083.jpg
DSC_0084.jpg
DSC_0085.jpg
DSC_0089.jpg
DSC_0091.jpg
DSC_0093.jpg