• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Ostatnio dokopałem się na kompie starych zdjęć z poprzedniej kolekcji, i ze zdziwieniem stwierdziłem że miałem trzy zestawy "Auf achse",
do których teraz wzdycham jak je widzę na e-bay po 100 i więcej euro:eek:
Postanowiłem coś zaimprowizować, tym bardziej że ostatnio w dziale "Handel" trafiła się okazja od sprawdzonego sprzedawcy;),
na dwa fajne koniki w kolekcjonerskim stanie.
W oczekiwaniu na kontenery "Triton" z PT-Trains które mi najbardziej optycznie pasują do Youngtimerów, zaimprowizowałem zestawy
z dotychczas dostępnych.
Na zakończenie kilka fotek grupowych z losowo wybranymi starociami z kartonu;)
Man F8 i Volvo F12 z krótką kabiną, wszystko w moim ulubionym napędzie 6x4, Man tu jeszcze kiedyś wróci ale trochę zmieniony ;)
DSC_0039.jpg
DSC_0041.jpg
DSC_0042.jpg
DSC_0043.jpg
DSC_0045.jpg
DSC_0046.jpg
DSC_0047.jpg
DSC_0053.jpg
DSC_0056.jpg
DSC_0059.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
W zasadzie dzisiaj Wam chciałem pokazać parkę ciekawych modeli zza wielkiej wody w wykonaniu athearna, ale okazuje się że nie tylko u nas
się trafiają nieuczciwi sprzedawcy, sprawa jest w trakcie rozstrzygania na razie jeszcze nie przekreślam całkowićie transakcji, a Wy się trzymajcie z daleka od tego sprzedawcy; https://www.ebay.pl/usr/gunterscarcompany?_trksid=p2047675.l2559
Dzisiaj kolejny jankes do kolekcji, chociaż to może określenie na wyrost bo Freightliner należy do koncernu Daimlera,
a Arnold Bros to przewoźnik z Kanady ;)
Dgzx7UtVAAABGPR.jpg
DSC_0062.jpg
DSC_0067.jpg
DSC_0072.jpg
DSC_0076.jpg