• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dawno nie było żadnej Scanii, pora to naprawić;)
Model na który dosyć długo polowałem, malowanie w klimatach filmów z gatunku "noir", myślę że spokojne mogłaby robić za tło w "Sin City",
czy też pokazywać się na ulicach Gotham City.
Scania R0'4 A&S Cargo, Holandia.
https://flic.kr/p/oo3viY
DSC_0024.jpg
DSC_0026.jpg
DSC_0029.jpg
DSC_0030.jpg
DSC_0032.jpg
DSC_0034.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Drogi kolego Tomku, aż wstyd się przyznać - ale jak zauważyłeś, gdziś mi zniknął na dłuższy czas Twój wątek. :( Było to spowodowane moją nie dość uważną obserwacja naszego forum. Ty z Twoimi CODZIENNYMI :ROFL: prezentacjami też nie ułatwiasz sprawy. Ominęło mnie tak WIELE prezentacji, że nadrobienie zaległości zajęło mi ładny szmat czasu... Po takiej dawce zdjęć, ciężko mi zebrać myśli... Czy Ty aby nie ścigasz się z Bartkiem? :ROFL::ROFL::ROFL: Od dziś obiecuję ogromną poprawę i z niecierpliwością czekam na kolejną "dawkę" pozytywnej energii...
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Drogi kolego Tomku, aż wstyd się przyznać - ale jak zauważyłeś, gdziś mi zniknął na dłuższy czas Twój wątek. :( Było to spowodowane moją nie dość uważną obserwacja naszego forum. Ty z Twoimi CODZIENNYMI :ROFL: prezentacjami też nie ułatwiasz sprawy. Ominęło mnie tak WIELE prezentacji, że nadrobienie zaległości zajęło mi ładny szmat czasu... Po takiej dawce zdjęć, ciężko mi zebrać myśli... Czy Ty aby nie ścigasz się z Bartkiem? :ROFL::ROFL::ROFL: Od dziś obiecuję ogromną poprawę i z niecierpliwością czekam na kolejną "dawkę" pozytywnej energii...
Dzięki za docenienia ;), tyle gwiazdek to ja dawno nie widziałem, raz dostałem wp...dol od żonki za kilkudniowy maraton,
ale chyba ich wtedy mniej było:ROFL:
Nie ścigam się z nikim, miałem taki chwilowy nawrót choroby sprzed parunastu lat, ale powoli z tym kończę;)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Dziwne, że mi ta prezentacja umknęła i dopiero dzisiaj ją zobaczyłem. Jak to Scania, piękna. Fajnie się zgrały kolory, duży plus to trzy osie, klima i halogeny na dachu w kolorze.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.794 67 1