• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.789 67 1
Iveco od Felbermayr jest bardzo ładne i trzeba przyznać że ładniej się prezentuje od starszego brata . Natomiast daf w takiej wersji to bardzo duża ciekawostka . Bardzo mało jest daf-ów w takiej konfiguracji ciągnika , a fajnie się w niej prezentuje . Co do tego zdjęcia to też trochę poszukałem i coś mi się wydaje że ta firma nigdy nie miała w dafie kabin w wysokiej budzie . Wszystkie zdjęcia jakie znalazłem był w tej normalnej kabinie .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie , dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj jak na razie ostatni ze "specjalistów", Renault R360 Franz Bracht, nowość z Herpy, generalnie trzyosiowe ciągniki z Renault to rzadkość
w naszej skali, więc połączyłem przyjemne z pożytecznym.
Niestety w tym wypadku również ciężko się dokopać do pierwowzoru, więc zamieszczam fotkę najbardziej zbliżonego modelu z tej floty;
http://www.olli80.de/2004/043403.php
0434_25.jpg
DSC_0030.jpg
DSC_0031.jpg
DSC_0033.jpg
DSC_0036.jpg
DSC_0037.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj trochę nietypowo, ale stare amerykańskie trucki są wdzięcznym tematem do zbierania, bo te współczesne jak dla mnie, nie za bardzo,
ani w realu, ani w modelu.
No ale każdy woli co innego ;)
Freightliner z herpy, bardzo pozytywne zaskoczenie jeżeli chodzi o wykonanie, i ten model można śmiało można postawić obok Athearna,
co też uczyniłem;), jako ciekawostkę zamieszczam fotkę Macka.
https://t880kenworth.tumblr.com/image/169288493583
tumblr_p20f5qhijH1vyc5y5o1_1280.jpg


DSC_0018.jpg
DSC_0019.jpg
DSC_0020.jpg
DSC_0022.jpg
DSC_0023.jpg
DSC_0024.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Rewelacyjnie wygląda ta renówka. Bolki, Felbermayr, klasyka gatunku. Renówka Buhler zagościła i u mnie, niestety czekam na lepszą pogodę żeby obfocić swoje nabytki wznowić prezentacje.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Do tematu "USA-Truck" będziemy co jakiś czas wracać , a tymczasem kolejna nowość z Herpy ;)
Kolega @JACEKPOMOC zaprezentował ostatnio w jak zwykle pięknym stylu, najnowsze Renault T "Talmon Transporte", ja również zamawiając
ten model postanowiłem go zestawić z puszką:), z chwilą jak tylko pokazały się pierwsze wizualizacje herpy, które notabene wprowadziły mnie
w błąd,ponieważ tam dominował błękit, postanowiłem kupić set kontenerów ONE.
Herpa wykonała model zgodnie z oryginałem, więc ten błękit z wizualizacji znikł, ale mi różowe puszki pozostały:LOL:. a jako że modelka to rodowita
Francuzka, do tego ma jeszcze różowe panie na grafice to jednak uważam że dobrze jej z tym różem.
DSC_0018.jpg
DSC_0019.jpg
DSC_0021.jpg
DSC_0022.jpg
DSC_0023.jpg
DSC_0024.jpg
DSC_0026.jpg
DSC_0028.jpg