• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Za malowaniem tej firmy nie przepadam gdyż dla mnie jest ono zbyt mdłe . Natomiast tutaj mi ono idealnie leży . Ogólnie to konfiguracja tego zestawu jest fenomenalna . Noi potwierdzę słowa Brody , jest zazdrość .
W tym malowaniu sprawę ratuje czerwony dół oraz fajne felgi, nie mam zamiaru rozszerzać tej kolekcji, chyba że trafię titana w dobrej cenie.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Bardzo fajny zestaw. Może się podobać. Niecodzienny sposób przewozu kontenera na przyczepie niskopodwoziowej. Ciekawe jak był mocowany przy takim przewożeniu?
Zasadniczo nie natrafiłem w necie na zdjęcie oryginału, więc nie wiem na ile model odwzorowuje rzeczywistość, w częściach do montażu są kłonice.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Ostatnio swoje poszukiwania kolekcjonerskie skupiłem na transporcie specjalistycznym, w ten sposób właśnie mogliście obejrzeć między innymi
Scanie Van Grinsven czy też Baumann, pora na zmianę marki, będzie Iveco których zasadniczo mam bardzo mało w kolekcji , więc pora coś uzupełnić.
Iveco stralis I, Wallek spezialtransporte, pojazd ma ładunek dedykowany więc autobusu niet;)
DSC_0035.jpg
DSC_0036.jpg
DSC_0038.jpg
DSC_0039.jpg
DSC_0040.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Ciekawie wygląda Iveco w tej konfiguracji. Chlapacz w naczepie to Twoja robota, czy to Herpa? Pytam, bo jak to pomysł Herpy to jestem znów zaskoczony na minus, chlapacz i brak świateł... :mad:
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.673 67 1
Kiedyś dość mocno się nad tym modelem zastanawiałem . Ma on swój urok . Nie dość że ciekawa konfiguracja , to jeszcze do tego stralis pierwszej generacji od Herpy . Bardzo mało ich powstało . Wisienką na tym torcie jest ten zderzak w pasy . Kapitalnie się prezentuje .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Ciekawie wygląda Iveco w tej konfiguracji. Chlapacz w naczepie to Twoja robota, czy to Herpa? Pytam, bo jak to pomysł Herpy to jestem znów zaskoczony na minus, chlapacz i brak świateł... :mad:
Generalnie to jest model z drugiej ręki , ale na zdjęciach tego modelu w necie "coś białego' mu wisi pod belką, więc chyba herpa...
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Pora na kolejnego "specjalistę", podobny kolor i konfiguracja, ta sama marka, inny przewoźnik. kilkanaście lat później ;)
Iveco stralis Hi-Way, BauTrans/Felbermayr, zbieranie modeli w tych barwach grozi bankructwem i egzekucją komorniczą:ROFL:,
dlatego może jeszcze kiedyś jakaś Scania się trafi i STOP.
https://flic.kr/p/CYqTU7
DSC_0041.jpg
DSC_0043.jpg
DSC_0044.jpg
DSC_0046.jpg
DSC_0049.jpg
DSC_0050.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Fajnie zgrały się kolorystycznie. A Felbmayr-y to rzeczywiście ogromna kolekcja i grozi bankructwem, tym bardziej, że dziś to modele dostępne z drugiej ręki i często ceny osiągają horrendalne wartości.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejna platforma, tym razem tak jak lubię, z Holandii.
Daf 95xf SSC, spędziłem pół godziny na poszukiwaniu zdjęć takiego Dafa w oryginale, niestety bez skutku, więc załączam najbliższe oryginałowi
zdjęcie. Model posiada również skrzydło wiatraka i kiedyś go pokażę w pełnej krasie, ale wpierw tych skrzydełek nazbieram ciut więcej, i każde z innej spedycji ;)

https://www.truckfan.nl/picture/1142491/
1142491-95-xf-daf.jpg
DSC_0006.jpg
DSC_0007.jpg
DSC_0008.jpg
DSC_0010.jpg
DSC_0012.jpg
DSC_0031.jpg
DSC_0034.jpg