• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Reakcje
10.762 67 1
Tu Panie jedyne co jest do roboty to zmiana rejestracji i naczepy . Reszta jest jak najbardziej na miejscu . Nawet jeśli w oryginale od herpy tego nie było , to z tymi dodatkami jest teraz tak jak w pierwowzorze . Dla mnie model jest niesamowicie piękny . Jeśli byś chciał się tej naczepy pozbyć to pisz :D
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.513 68 0
Witam Panowie, dzięki za podniesienie na duchu, dziś dojadą naczepy i puszki, i odbędzie się próbna sesja fotograficzna.
A tymczasem;
przepiękny model za prześmieszną cenę ;), przynajmniej u Pawła.
Kupiłem go z trzech powodów; fajny, tani, naczepy były również zapinane za actrosami od Franka Wulfa ;)
Volvo FH GL XL Andreas Schmidt
DSC_0361.jpg
DSC_0364.jpg
DSC_0365.jpg
DSC_0366.jpg
DSC_0369.jpg
DSC_0372.jpg
DSC_0376.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.513 68 0
Witam,
cieszy mnie że się "lwica" podoba i dziękuję za docenienia i komentarze.
Dzisiaj prezentuję markę która mi się średnio podoba, ale jej zasługi dla rozwoju ciężkiej motoryzacji są ogromne,
jednocześnie herpa w tym modelu pokazała klasę jeżeli chodzi o wykonanie tylniej belki w naczepach, szkoda że to u nich nie jest standart,
tym bardziej że koszty są niewielkie.

DSC_0485.jpg
DSC_0486.jpg
DSC_0487.jpg
DSC_0488.jpg
DSC_0491.jpg
DSC_0494.jpg


Rodzinka która może się kiedyś powiększy ;)

DSC_0498.jpg


Oraz Actros z pożyczoną naczepą od "Pana Schmidta", co ciekawe w takiej kombinacji występuje i w realu, i jako seryjny wypust herpy.

DSC_0500.jpg