• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.527 68 0
Roman jest świetny. Dobrze, że i u mnie taki garażuje. Naczepa trochę chyba za nowa do tego staruszka. Ale może to tylko moje odczucie? :niepewny:
Masz dobre odczucie, bardziej by tu pasowała pozbawiona plandeki dwuosiowa naczepa z Volvo Sovtransavto, ale po przymiarkach
było dla mnie za niebiesko;), z drugiej strony te Romany się dosyć długo trzymały i całkiem możliwe że i takie ciągały.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.527 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj Wam pokażę model który miał za zadanie zaspokoić moją ciekawość w temacie wykonania Scanii serii R0,9 w wykonaniu AWM.
Wiadomo że nawet najlepsze zdjęcia nie są w stanie zastąpić kontaktu "na żywo" z modelem, więc upatrzyłem sobie takie malowanie które
zanadto nie obciąża grilla jakimiś specjalnymi grafikami, bo to że w AWM mają problemy z trafieniem nadrukiem we właściwe miejsce, wiadomo
nie od dziś.
Moje wrażenia ?, tego zakupu akurat nie żałuję, być może jeszcze kiedyś zakupię malowanie Siegfred Klappenecker, ale jakichś wielkich zakupów
nie planuję w tym temacie.
https://flic.kr/p/MhyJ7D
DSC_0014.jpg
DSC_0016.jpg
DSC_0017.jpg
DSC_0019.jpg
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Cwaniak, kupił AWM z osłonami między osiami i mówi, że jest OK :D
Model ciekawy i trzeba przyznać, że mają dużo w swojej ofercie ciekawostek. Sam posiadam dużo modeli z AWM'u ale wyjmując je z pudełek już trzeba uważać.